Середа, 26 червня 2019
Віталій Асауленко Влада

Капсулу з Посланням нащадкам видовбають з Обеліску не 7-го, а 17-го листопада — акурат на веселий День студента Новина з фото

Капсулу з Посланням нащадкам видовбають з Обеліску не 7-го, а 17-го листопада — акурат на веселий День студента
Питання чи буде за що гріти воду у басейні з 1 грудня залишається під питанням. А от обігріти установи та будинки, які й досі не опалюються, "Світловодськпобут" наважився пообіцяти — з середи.


Щопонеділкова понеділкова нарада у міського голови Валентина Козярчука керівників виконкомівських структур розпочалася, звісно, під знаком продовження/не продовження 41-ї сесії міськради, яка, починаючи від 24 жовтня, залишається "в силі" — порядок денний, через брак кворуму, не затверджується.

Так от, повідомила заступник начальника фінуправління Антоніна Дика, при плані дев’яти місяців поточного року у 78,9 мільйонів гривень, до міського бюджету надійшло 88,5 мільйонів (112,1%). За два дні листопада зібрано 446,6 тисяч гривень (план місяця — 7,03 мільйона гривень). Таким чином, на власних рахунках накопичено (без урахування субвенцій із держбюджету) 11,5 мільйонів гривень — цілком достатньо для виплати бюджетникам зарплати за жовтень й авансу за листопад, підсумувала пані Антоніна з надією, що ота "загальмована" 41-а сесія таки відбудеться з ухваленням обранцями відповідних, зарплатних, рішень.

…Болісним залишається питання й централізованого опалення, яким займається СП ТОВ "Світловодськпобут", для житлових будинків на Бойка,13, Героїв України, 49, Закамінної, 7, а також для терапевтичного відділення та поліклініки Світловодської ЦРЛ (а для гуртожитків КП "Добробут", то там, взагалі — ховайся) — даються ознаки чисельні пориви тепломереж. На що заступник гендиректора СП з комерційних питань Андрій Зінченко, ну майже, запевнив: на середу, 8 листопада, проблему перелічених будинків буде вирішено (звісно, не для гуртожитків КП "Добробут", бо там, взагалі — ховайся).

Капсулу з Посланням нащадкам видовбають з Обеліску не 7-го, а 17-го листопада — акурат на веселий День студента

Розпитуючи начальника управління молоді та спорту Нелю Брусенцеву, яка доповіла, що опалення міського спорткомплексу ім. А.Тузовського функціонує, градоначальник поцікавився підігрівом води тамтешнього басейну, яке від минулого року забезпечує його гордість — автономна (і економна) котельня на пелетах. На що пані Неля, ледь не у розпачі, розвела руками: якщо з 1 грудня розпочати "басейновий" сезон, лиш на грудень потрібно 180 тисяч гривень на те, щоб воду гріти і 46 тисяч — на зарплату "басейновій" обслузі. І це при тому, що за абонементський та благодійний рахунки експлуатація басейну минулого "басейнового" року окупилася лиш на третину. А з урахуванням тотального здорожчення, цьогоріч і цього не буде... Варто подумати про збільшення вартості за відвідування басейну, обережно запропонував Козярчук, після чого додав, що цю тему варто обговорити окремо.

…Щодо субсидій, доповіла начальник УСЗН Ірина Котенко, вже від сьогодні повідомлення за жовтень для субсидіантів надійдуть до контор на балансі яких утримуються житлові будинки і до квартальних (приватний сектор). І за листопад вже зроблені перерахунки до квітня 2018 року для усіх 14300 громадян з правом на субсидії.

…На завершення наради ваш кореспондент поцікавився у властей "красним днем календаря", 7 листопада, у який, зокрема, нам, нащадкам, було заповідано відкрити капсулу з Посланням, вмуровану в Обеліск Cлави 7 листопада 1967 року…

Ні, відповіла заступник мера Ірина Щербина, 7-го розмуровувати її не будуть, а будуть 17-го листопада — на День студента з урочистим прочитанням того, що там написано.

І додала, що прочитавши те Послання, на взаємин у ту ж саму нішу буде вмуроване Послання вже від нинішнього покоління наступному, яке належить прочитати 7 листопада 2067 року.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:  Група: Користувачі
  Реєстрація: 11.05.2016 | 16 комментарів | 0 публікацій
о чем вам, тупоголовым, потомкам писать, вы же ничего не сделали и не умеете. То поколение вам оставило живой процветающий город, а после вас, если только обелиск с капсулой останется, и то хорошо. Да, если старая капсула из нержавейки, то замените на пластик, ведь не пролежит ещё полвека — упрут.
 • Не нравится
 • +11
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 347 комментарів | 0 публікацій
Есть мнение, что потомки через 50 лет, смогут читать не только лишь все.
 • Не нравится
 • +10
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top