Вхід
Закрити

«Батько українського театру» – Марко Кропивницький

Культура

«Батько українського театру» – Марко Кропивницький

"Вечори на хуторі біля… Затишку", – таку назву мав літературно-краєзнавчий вечір, який своїм відвідувачам запропонувала районна бібліотека. Захід був присвячений життю та творчості Марка Кропивницького як одного з організаторів професійного українського театру. Метою проведення став обласний конкурс з популяризації творчості Марка Лукича Кропивницького згідно з наказом департаменту культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації.

ПрАТ «Кіровоградобленерго» гарантує винагороду за інформацію про розкрадачів енергетичного майна

Кримінал Корисна інформація

ПрАТ «Кіровоградобленерго» гарантує винагороду за інформацію про розкрадачів енергетичного майна
З початку року на території області скоєно 51 крадіжку електроенергетичного обладнання та матеріалів. Здебільшого, зловмисники діють "вандальними" методами, залишаючи після себе понівечені трансформатори і лінії електропередачі, відключені від електропостачання вулиці, а подекуди й цілі населені пункти, знеструмлені об’єкти житлово-комунальної інфраструктури, промисловості та сільського господарства.

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад у поліції

Корисна інформація

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад у поліції

10 серпня Світловодський відділ поліції провів брифінг для представників ЗМІ за участю керівництва Світловодського ВП. Головною темою, що обговорювалась,стало оголошення Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області конкурсу на заміщення вакантних посад.

Світловодські міські заклади освіти, культури і медицини стоять на порозі закриття

Татьяна Дроздова ТОП-новини Влада

Світловодські міські  заклади освіти, культури і медицини  стоять на порозі закриття
Засідання робочої групи обласної державної адміністрації з питань безпечної експлуатації об’єктів соціальної сфери відбулося 14 серпня у Світловодську під головуванням першого заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка.
Вперед Назад

Меню