Вівторок, 26 січня 2021
Віталій Асауленко Влада

По лінії соцзахисту у «Житлосвіту» вже на букву «Пе». А на яку букву у «Житлосервісі», Балюк дізнаватися не ризикнула

По лінії соцзахисту у «Житлосвіту» вже на букву «Пе». А на яку букву у «Житлосервісі»,  Балюк дізнаватися не ризикнула
Традиційна понеділкова нарада, яка пройшла 18 вересня за головування першого заступника міського голови Олени Балюк, мало чим відрізнялася від попередніх: у більшості виконкомівських структур все у робочому порядку. Проте…


Начальник управління економіки Марія Дмитренко привернула увагу на те, що КП "Добробут", яке обслуговує гуртожитки на Приморській, 38 і 74 та на Героїв України, 67, не квапиться коригувати тарифно-комунальні розрахунки – зауваження по ним управління направило цьому КП ще два місяці тому. Стурбованість пані Марія виказала і щодо збоїв з графіками пасажирських перевезень по місту. Адже ж і досі у Світловодську залишається опечатаною єдина метанова заправка, відтак автобуси наших перевізників вимушені відволікатися, заправляючись у Кременчуці. А от третій тутешній перевізник – ФОП Макаров, чиї автобуси майже припинили обслуговувати ввірений йому 24-й маршрут, і взагалі не виходить на зв'язок.

А от Олег Долгий, який керує згадуваним "Добробутом", вже не дивується таким ставленням до його КП з боку управління економіки, чиї зауваження, за його словами, зводяться лиш до ще більшого затягування паска – економте на закупівлі спецодягу, гумового взуття абощо. І взагалі, пана Олега не полишає стійке переконання, що "Добробут" цілеспрямовано вганяють у глуху безвихідь.

Комерційний директор СП ТОВ "Світловодськпобут" Андрій Зінченко відрапортував: СП наполегливо готується до грядущого опалювального сезону – вузли, агрегати, мережі практично підготовлені до експлуатації. Єдине, що турбує теплопостачальників, це таке собі цурання у площині цієї підготовки з боку КП "Житлосервіс-2012" і "Житлосвіт-2012", теплові труби у житлових будинках, як відомо, "підпорядковуються" саме цим КП. А от, що робиться там з цими трубами – "Світловодськпобуту" довідатися ніяк не вдається.

Натомість і "Світловодськпобут" не такий вже й безгрішний… За словами начальника Світловодського РЕМ Сергія Брайка, теплопостачальники завинили енергетикам за використаний струм 993 тисячі гривень, тож є ризик відтермінувати вчасний початок опалювального сезону.

Трішки потішив діалог, який виник між начальником управління соцзахисту населення Іриною Котенко і начальником "Житлосвіту" Микитою Письменним… Розповідаючи про стан справ в УСЗН, пані Ірина дорікнула комунальникам "Житлосвіту" і "Житлосервісу" у тому, що вони надто повільно готують списки мешканців на отримання житлових субсидій – вже скоро соцзахист почне формувати списки по зимовим субсидіям, а згадані комунальники і досі не всіх претендентів на літні субсидії надали. Півроку минуло! На що пан Микита парирував: мешканців дуже багато – їх фізично не в змозі вчасно "обробити" лиш двом працівникам. Але ці два працівника стараються, запевнив він – вони вже перейшли до мешканців, прізвища яких починаються на букву "Пе". Аналогічна ситуація і в "Житлосервісі". Щоправда, до якої букви дійшли там, головуюча так і не поцікавилася.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top