Вівторок, 26 січня 2021
Віталій Асауленко Влада

Оперативна нарада у Балюк — усе в робочому порядку Новина з фото

Оперативна нарада у Балюк — усе в робочому порядку
Брак медсестер у школах. Практично, школи паралізовані, стверджує Френкель. А ще "Житлосвіт" із "Світловодськпобутом" обмінялись "люб’язностями". А так майже все — у робочому порядку…


За відсутності відпускника, міського голови Валентина Козярчука, понеділкову традиційну нараду з керівниками виконкомівських структур провела його перший заступник Олена Балюк. Якщо без подробиць, то у більшості керівників цих самих структур все у робочому порядку, на що віце-мер, якось так сумно зауважила, мовляв, у всіх все у робочому порядку, а… Напевне, вона хотіла додати: ні роботи, ні порядку.

Як красномовне цьому підтвердження — нарікання начальника КП "Житлосвіт-2012" Микити Письменного на незабезпечення з боку СП ТОВ "Світловодськпобут" теплового режиму для житлових будинків, в яких, за словами начальника, у минулих опалювальних сезонах температура у помешканнях фіксувалася нижчою від норми. На що Андрій Зінченко, комерційний директор СП парирував: його підприємство відповідальне за тепломережу від котелень до будинків. А далі — "парафія" комунальників, на балансі яких ці будинки знаходяться. Просто, зауважив Андрій Зінченко, цим самим комунальникам належить продувати, промивати тепломережі всередині цих самих будинків. Те, як це вони роблять, додав він, теплопостачальники хотіли пересвідчитись, навідавшись у п’ятницю в один із таких будинків. А от представники "Житлосвіту" їх не пустили…

Олег Долгий, начальник ще одного КП — "Добробут", який обслуговує три ледь живі "общаги" на Приморській, 38 та 74 та на Героїв України, 67, бідкався на те, що триває якесь (чи не навмисне?) затяжне зволікання з затвердженням для цих гуртожитків комунальних тарифів. А це, у свою чергу, призводить до накопичення його КП боргів перед надавачами комунальних послуг з вкрай небажаними наслідками для мешканців напередодні нового опалювального сезону.

Оперативна нарада у Балюк — усе в робочому порядку

В управління освіти, про справи якого доповідав його начальник Геннадій Френкель, забезпеченість шкільними підручниками, в середньому, сягає 70%. Найгірше — з книжками для 4 класу, бо якщо раніше вони продавались в межах 40 гривень, то сьогодні — вже в 120. Та найдраматичніше у школах з медсестрами, точніше — з їхньою відсутністю… Нагадаємо, ще 1 серпня на черговому засіданні виконкому головний освітянин клопотав перед урядниками залишити, як це було раніше і як цього вимагають інструкції міністерств освіти і охорони здоров’я, по два медпрацівника на школу: один — від освітянської системи, і один — від медичної установи. Але головлікар Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) довів тоді освітянам до відома, щоб з 1 вересня цього року вони (освітяни) не розраховували у своїх школах на медперсонал від ЦПМСД — бо оптимізація. Тому й просив Геннадій Френкель виконкомівців віднайти можливість залишити при школах медиків з ЦПМСД… Але через брак коштів у бюджеті це питання й досі "зависає у повітрі". А сьогодні:

"Школи, практично, паралізовані", — підсумував Френкель.


Натомість головлікар згадуваного ЦПМСД Людмила Шумейко повідомила, що відсьогодні в цій медичній установі запрацював мобільний зв'язок з реєстратурою — задля попереднього запису до того чи іншого лікаря з провадженням талонної системи… Це все заради додаткових зручностей для пацієнтів, пояснила пані Людмила.

І останній штрих від заступника начальника фінуправління Антоніни Дикої: виконання надходжень до бюджету за дев’ять місяців поточного року становить 96,3% від плану.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top