Вівторок, 26 січня 2021
Віталій Асауленко Влада

В обговоренні тарифів на тепло констатували відсутність активності активістів Новина з фото

В обговоренні тарифів на тепло констатували відсутність активності активістів
Мер Козярчук, який провів вранішню понеділкову нараду 25 вересня, вточнив — він повернувся із відпустки. І додав — він сповнений сил


Тривожні фінансово-бюджетні нотки на початку засідання пролунали з вуст заступника начальника фінуправління Антоніни Дикої: по надходженням до бюджету, план вересня, який, щоправда, ще не завершився, виконано на 76% — надійшло 4,8 млн грн, при плані — 6,3 млн Тобто, щоб його виконати треба ще зібрати, щонайменше, 1,5 млн грн.

Далі у того чи іншого керівника того чи іншого структурного виконкомівського підрозділу — все "в робочих порядках". Аж поки сей "порядок" не розрядили слова начальника КП "Добробут" Олега Долгого: його КП "противиться планам дорогих товаришів, які намагаються шкодити"… Що це за "дорогі товариші", пан Олег не вточнив. Та й Валентин Козярчук на цьому не наполягав.

А ще комерційний директор СП ТОВ "Світловодськпобут" Андрій Зінченко спростував закид на минулій нараді тиждень тому з боку начальника Світловодського РЕМ Сергія Брайка про те, що "Світловодськпобут" завинив енергетикам за спожитий струм понад 900 тисяч гривень… Це не так, заявив пан Андрій: згідно акту звірки від 1 вересня поточного року, де також фігурує і підпис начальника РЕМ, СП винне РЕМ 200 тис грн, РЕМ винний СП 85 тис грн. А ще, додав комерційний директор, у акті фігурує заборгованість у 300 тисяч гривень, яка виникла на початку минулого опалювального сезону. Щоправда, кого перед ким, Зінченко не вточнив. Та й Брайко нічого не сказав.

І щодо опалювального сезону — вже наступного… Начальник управління економіки Марія Дмитренко доповіла, що наразі тривають інтенсивні консультації її управління із "Світловодськпобутом", який запропонував свої розрахунки тарифу на централізоване опалення на грядущий опалювальний сезон, який (тариф), як відомо, відтепер затверджуватиметься не у Києві, а на засіданнях виконкомів на місцях. Таким чином, вела далі пані Марія, шляхом складних перемовин, пропонований тариф вдалося зменшити на дві з половиною гривень — за рахунок виключення якихось складових, включно, із шістьма штатними одиницями.

"А громадськість бере участь у цих обговореннях?" — поцікався градоначальник.


Та де там, відповіла головна економістка: активності громадських активістів не спостерігається — за винятком якоїсь Валентини Григорівни. Цим самим Дмитренко дала зрозуміти, що активність громадських активістів сягає своєї кульмінації, коли добігає кінця місячний термін дії різних "регуляторок", і затвердження того чи іншого питання вноситься до порядку денного виконкомівського засідання. От тоді-то (як у випадку з тарифами на вивезення побутового сміття) на засідання — "на свинячий голос" — збігаються проявляти активність громадські активісти. І вся енергія, як-то кажуть, йде у гудок…

Аби подібного не сталося і з централізованим опаленням, перший заступник міського голови Олена Балюк ще раз нагадала про анонсований на завтра у центральній міській бібліотеці (вул.Приморська, 54) Круглий стіл, присвячений цьому самому централізованому опаленню — мовляв, нехай, окрім виконкомівців і теплопостачальників, своє вагоме слово мовлять громадські активісти — видатні та горласті на громадських засадах економісти та фінансисти. Початок — о 14:00.

В обговоренні тарифів на тепло констатували відсутність активності активістівДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top