Четвер, 23 березня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Влада

Криза влади досягла апогею? Новина з відео

Криза влади досягла апогею?
Засідання виконавчого комітету Світловодська, яке не відбулося вдруге поспіль, засвідчило: нинішня криза з пасажирськими автоперевезеннями невдовзі може здатися — у порівнянні з усім іншим — дитячими пустощами у пісочниці.
8 лютого не відбулося чергове засідання виконавчого комітету. 7 лютого теж не відбулося. Сказати, що це сталося через брак кворуму: з 16 урядників 7 лютого прийшло семеро, а восьмого — й того менше, значить, нічого не сказати! І це — не простий збіг обставин. Це є кризою місцевого самоврядування у Світловодську.

І розпочалася вона не вчора і не позавчора — значно раніше. Якщо конкретно — 17 листопада 2015 року, коли протягом двох днів (16-го і 17-го) тривала ІІ сесія новообраної (VII скликання) міськради, на якій було обрано нинішній виконавчий комітет у його майже нинішньому складі (трішки згодом додався ще один — 16-й). А їх, як з’ясувалося — майже півтора року потому — було обрано з процедурним порушенням, що означає: виконком оцей весь час функціонував, ну, не дуже законно…

"Нарив", з цим пов'язаний, "прорвався" 22 грудня 2016 року — на 29-й сесії міськради, коли депутат від фракції "Громадський рух "Народний контроль" Оксана Гуцаленко внесла пропозицію (а більшість обранців підтримала) замінити (через якісь там внутрішні розборки) представника цієї партії у виконкомі Ігоря Гайчука на більш відданого справі цієї партії Андрія Куксу. Опісля цього, міськдеп від прокозярчуківської фракції "УкрОП" Ярослав Чаричанський, у відстоюванні позитивного іміджу свого патрона (Валентина Козярчука) і, водночас — лояльного до нього (патрона) Гайчука, звертається до суду щодо визнання нелегітимності такого рішення МР. І суд призупинив дію рішення міської ради…

Річ у тім, що відповідна стаття Закону України "Про місцеве самоврядування" наголошує на тому, що склад такого-то-такого виконавчого комітету затверджується такою-то-такою місцевою радою за пропозицією такого-то-такого місцевого голови.

От суд і постановив: затвердження після висунення МР було, а от пропозиції від мера — ні. І це стосується не лише Гайчука — усіх, без винятку, нинішніх виконкомівців. Про що, між іншим, засвідчила відео-нарізка, продемонстрована "нарконтролером" Андрієм Маліцьким на 32 сесії міськради з тієї ІІ сесії МР (17.11.2015 р.), на якій мер Козярчук, принаймні, двічі повідомляє про те, що не було його оцієї самої пропозиції.

Тож, на означеній сесії (32-й) обранці і зробили спробу ("все має бути по-закону!") виправити допущену на листопадовій, 2015 року, сесії хибу — зліквідували (гамузом) увесь виконком. А щоби не залишати надовго місто без місцевого уряду — виказали готовність запропонувати голові внести пропозиції щодо кандидатур до нового складу виконавчого комітету. Саме на цій сесії! Але голова, посилаючись на те, що йому треба "переспати й подумати", на це не зголосився. Не зголосився і досі.

І от вже друге поспіль засідання виконавчого комітету не може відбутися через брак кворуму. Схоже, що й самі виконкомівці відчувають свою нелегітимність.

…Так, що тарифна криза на пасажирські автоперевезення, через яку, не виключається, можуть заклякнути взагалі ці самі автоперевезення, невдовзі може здатися — у порівнянні з усім іншим — дитячими пустощами у пісочниці.


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 262 комментарів | 0 публікацій
Так до очередных внеочередных выборов и будут ходить со стульями взад-назад! Как тут не вспомнить, ставшее уже классическим - "При Сталине такой херни не было!" wink wink
 • Не нравится
 • +22
 • Нравится
 • Tyler Користувач offline

 • 11 лютого 2017 18:18
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 509 комментарів | 0 публікацій
Цитата: "Nikolay Yakovenko"
Треба збільшити тариф, бо зільшилась зарплата в 2 рази. Та не зарплата, а мінімальна зарплата. Ви що, наприклад, з 5000грн хочете підняти до 1000? А яка там реальна, вас не цікавить? Закупляти запчастини, пальне і т д. А ви хоч одним оком дивилися на які-небудь нормативні документи? Чи порівнювали ви їх з реальними? Може витрати висосані з пальця чи взяті з довідника Стелі? А як зрозуміти ваші тарифи на проїзд менші, ніж хотіли всі перевізники? Всі повинні працювати собі на збитки з вашої подачі. Чи може там наперед закладена велика брехня з запасом і ніякого збитку не буде?
+100500 Вылаживайте в инет все рассчеты и все документы. Посмотрим, насколько там оно обгрунтовано.
 • Не нравится
 • +3
 • Нравится
 • SWAT Користувач offline

 • 12 лютого 2017 18:51
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.02.2016 | 12 комментарів | 0 публікацій
Городские власти Вы сгнили (((
Уйдите и дайте поработать тем кто Вам мешает )))
 • Не нравится
 • +2
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:30
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц Вчора, 18:38
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler Вчора, 11:22
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler Вчора, 11:01
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц Вчора, 10:22
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 Вчора, 09:47
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!
 • Tyler 21 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО) 5
  Tyler-фото
  та ще й Рудницького з Яковенком,
  И сразу стало понятно кто их туда пригнал.

  Особенно противно когда какой-то сопляк-типа-защитик начал кричать и людям, старше него, как он сам заметил, начал угрожать что он с автоматом прийдет. Быдло блин.

  А мер, как и обещал, просто упертый или [образа] бычок. Ставит одно и то же на голосование, хотя депутаты четко дали понять, что за увеличение количества членов исполкома не проголосуют. Думал как и все свои решение протолкнуть просто [ненормативна лексика] всех?
 • admin 21 березня 2017
  Федерация Силовых видов спорта "Легион" приглашает в самый большой тренажерный зал города! 2
  admin-фото
  Цитата: Анна Добролевская
  Классный был зал, ходила с удовольсвием, и недорого и тренажеры хорошие. Жаль что закрыли.
  Легион переехал в новое помещение по адресу: ул. Приморская, 18. fellow
 • Анна Добролевская 21 березня 2017
  Федерация Силовых видов спорта "Легион" приглашает в самый большой тренажерный зал города! 2
  Анна Добролевская-фото
  Классный был зал, ходила с удовольсвием, и недорого и тренажеры хорошие. Жаль что закрыли.

Top