Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
Віталій Асауленко Влада

Міський голова Київ «бомбити», напевне, передумав і відправився у чергову відпустку Новина з фото

Міський голова Київ «бомбити», напевне, передумав і відправився у чергову відпустку
У середу, 10 січня, неочікувано відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Світловодська. Тривало воно недовго і понад половину часу його тривалості, заполонило питання, якого не було близько у порядку денному — червоно-чорний прапор на третій щоглі перед "білим домом"
^ Реклама ^

Безумовно, найважливішим питанням виявилось існування бюджетників міста без бюджету міста, який, попри понад місячні потуги цілої купи засідань 47 сесії міськради, так і не був прийнятий… Нерозуміння поміж більшістю депутатського корпусу і міським головою Валентином Козярчуком призвело до того, що останній попередив: зустрінемо Новий рік і поїду на Київ — "бомбити". Чи їздив пан Валентин бомбити столицю, чи ні, а от сесію (оту 47-у), яка розпочалася 22 грудня 2017 року, він закрив 5 січня 2018 року. Без бюджету

І як існувати місту без нього (бюджету) і вирішували на першому у цьому році виконкомі. Та власне, і вирішувати особливо не довелося — у подібних ситуаціях, пояснила начальниця фінуправління Наталя Яременко, прислужується стаття 79 Бюджетного кодексу України, яка наголошує, що фінансуватися бюджетні установи і бюджетники мають у розмірі 1/12 від бюджетних призначень міського бюджету 2017 року. А це пояснила пані Наталя, 17,5 мільйонів гривень на місяць. Хоча лиш на захищені статті бюджету (зарплата, енергоносії, медикаменти, харчування) потрібно 19 мільйонів. Але, висловила вона сподівання, чергова, 48-а, сесія міськради, запланована на 23 січня, таки затвердить цьогорічний міський бюджет і все розсмокчеться.

У блоці питань економічного блоку виникла потреба у негайному коригуванні якогось проекту рішення. І поки він коригувався урядниця Вікторія Атамась, якби між іншим, заговорила про червоно-чорний прапор, який місцеві "свободівці", відзначаючи 109-у річницю (1 січня) провідника ОУН-УПА Степана Бандери, вивісили на третій щоглі на ґанку адмінбудинку: мовляв, чи є рішення якесь офіційне щодо його вивішування.

Такого рішення немає, відповів Козярчук, а якщо ви не хочете, щоб він там висів — пишіть відповідну заяву. А член виконкому, секретар міськради Юрій Сапянов, який був на церемонії підняття того прапору і тримав запалений смолоскип, зауважив, що під цим прапором наші хлопці сьогодні мають за честь боронити схід Україну від московітів. А честь підняти його у Світловодську мав оборонець донецького аеропорту, кіборґ-міськдеп Олександр Молчанов

Коротше, ще трішки погомоніли, проголосували за виправлений документ і розійшлися хто-куди. Той же ж пан Валентин — на відпочинок. Чергова відпустка у нього. До сесії 23-го має повернутися.
  • Нравится
  • 2Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top