Четвер, 22 жовтня 2020
Віталій Асауленко ТОП-новини

На біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльово Новина з фото

На біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльово
Новорічні свята у Світловодську і Власівці — обійшлося без крові і поножовщини. Політичну активність демонстрували "свободівці", піднявши червоно-чорний прапор біля адмінбудинку, бандерівський. Висить до цих пір.


2017 рік наші населені пункти зустрічали з чотирма, так би мовити, громадськими ялинками: найголовніша, звісно, на центральній площі, ще ялинка на Обеліску і у селищі та ялиночка на Ревівці. У Новорічну ніч обелісківську, кажуть, турнули і підпалили, а ревівську, просто — турнули…

Тож, цьогоріч ялинки там ставити не наважились. А там, де вони є, начальник світловодської поліції Андрій Гулий констатує громадський порядок під час гулянь Новорічної ночі, якої він сам особисто ніс чергування на чолі 19-х патрульних (15 — у Світловодську і четверо — на Власівці). Безумовно, додає він, не обійшлося на обох ялинках без непорозумінь. Але вони були незначними і своєчасне втручання правоохоронців зводило конфліктні спалахи нанівець.

Та варто не забувати, що Новорічні гулянки не обмежуються лиш громадськими ялинками… Кілька разів поліцейським довелося виїздити на ялинки приватні — до помешкань наших громадян: дружини викликали на чоловіків і навпаки, господарі — на гостей і навпаки. Та все обійшлося без крові і поножовщин, зазначає Гулий.

До речі, червоно-чорний прапор, який увечері 1 січня тутешні "свободівці", вшановуючи 109-річницю Провідника Степана Бандери, почепили на третій, порожній, щоглі на ґанку "білого дому". Ні, тут жодного криміналу. Просто, на цій щоглі міський голова Валентин Козярчук 11 травня вже минулого року особисто вітав підняття на ній прапору Євросоюзу… І коли та щогла залишилась без того прапору, ніхто у тому ж таки "білому домі" так і не відповів… На що одні кажуть, мов, Бандеру уже "відгуляли", можна би прапор ЄС на місце повернути. Інші ж стверджують: на біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльово. А дехто: не треба нам ані ЄС, ані Бандери — туди знову треба почепити… червоний прапор 150-ї Індріцької дивізії, яка у травні 1945 року Райхстаґ брала. Хоча, це вже геть інша історія.

Але попри різні думки, бандерівський прапор і сьогодні прикрашає центральну площу міста, як натяк на те, хто у домі хазяїн. Не "Укроп", точно.

На біса нам той ЄС — нам і з Бандерою кльовоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top