Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
Влада

Тарифи на вивезення сміття таки затвердили

Чергове засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради під головуванням Валентина Козярчука відбулося 25 вересня. Розглянуто понад 30 питань, з переважної більшості прийняті рішення.
^ Реклама ^

Про заходи щодо організації роботи та складання проекту міського бюджету на 2018 рік та його прогнозу на 2019-2020 роки доповіла в.о начальника фінансового управління Антоніна Дика. Тексти рішення і заходів нічого не скажуть пересічному громадянину, бо це така бюрократична писанина:

"Провести розрахунки показників дохідної та видаткової частин міського бюджету на 2018 рік та наступні два бюджетні періоди, виходячи з прогнозних розрахунків Міністерства фінансів України із визначення міжбюджетних трансфертів…".


Насправді, яким буде бюджет у 2020 році, сьогодні ніхто не може сказати, бо піднімуть курс долара до небес, впаде гривня — всі розрахунки полетять шкереберть. Про це говорив на засіданні Микола Сопільняк. Валентин Козярчук виказав невдоволення тим, що міська рада постійно уточнює бюджет, а деякі управління вже використали гроші за заробітну плату жовтня-грудня. І все це всупереч вимогам держказначейства!

Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію — такий проект рішення запропонував на розгляд виконкому Олександр Возний. Це щось новеньке у роботі місцевої бюрократії, хоча і цілком законне. Людина, яка подає свій запит, повинна сплатити власні кошти від 0,1 до 0,5% від мінімальної заробітної плати за друк, копіювання, сканування одного аркушу документа, якщо їх загальний обсяг перевищує 10 аркушів. Ірина Козак внесла кілька зауважень щодо проекту рішення, Олександр Возний їх швиденько врахував і все — прийнято. Хто виграв від цього рішення — гадати не треба.

Побудувати балкони консольного типу у квартирах дозволили трьом громадянам. Сергій Батяшов доповідав.

Віктор Самоляк підготував цілу низку проектів рішень щодо знесення дерев. Звернення заявників задовольнили. У більшості з них знесуть по 1-2 сухостійних дерева, ВАТ "Олімп" — 9, Руденко С.Г. отримав дозвіл на розчистку лісопарку вздовж вулиці Автозаводська, Сапянов Ю.О. — на знесення дерев у районі Бульварного узвозу від Приморської до Набережної, школі-інтернат №1 дозволили знести дерева біля навчального закладу.

Затвердження скоригованого тарифу на послуги з вивезення та знешкодження побутових відходів МКП "Комбінат комунальних послуг", нарешті, відбулося. Цифри дещо підправили у бік зниження і рішення прийнято. Марія Дмитренко доповідала.

Проте аргументів щодо надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення (вул. Героїв України, 86) ФОП Овчаренко І.І. надати не вдалося. Як повідомила Ірина Козак, нові вікна, двері у приміщенні вже встановили, перепланування зробили, тепер ці роботи включили до кошторису, а за нормою закону — можна відшкодовувати за рахунок міського бюджету лише те, що буде виконано після розгляду заяви виконкомом. Тобто спочатку дозвіл і перевірка кошторису — потім робота. Інакше — кримінал!

Насамкінець — погодилися нагородити усіх представлених установами і організаціями громадян та заохотили голів квартальних комітетів. Олексій Риченков доповідав.
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top