Середа, 08 грудня 2021
ТОП-новини Відео Влада

Забезпечити термінове підключення до тепла всіх 100% об'єктів у Світловодську, — міністр Новина з фото Новина з відео

Забезпечити термінове підключення до тепла всіх 100% об'єктів у Світловодську, — міністр
Нарешті! Після цілої серії заяв посадовців усіх рівнів та керівництва підприємства-монополіста про те, що опалювальний сезон стартував, що проблем з опаленням у Світловодську немає, що всі котельні запущені, що все працює у штатному режимі, насправді кричущу проблему з опаленням Світловодська помітили у Кабміні.


До Світловодська їде профільний заступник міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, щоб вирішити питання з опаленням.

Про це глава відомства повідомив під час онлайн-брифінгу.

— Опалювальний сезон проходить у штатному режимі. 98% об’єктів підключено до тепла. І фактично на цьому тижні ми повністю завершимо цей процес в усіх регіонах України. Тарифи для населення не мають збільшуватися, є відповідний контроль за цим процесом, — поінформував Чернишов.


Відповідаючи на "питання з Кіровоградщини", а саме про те, що у Світловодську досі існує проблема із підключенням до теплопостачання, та чи може міністр розвитку громад та територій якось вплинути на ситуацію, глава відомства повідомив наступне:

— Ми контролюємо ситуацію по регіонах, бачимо, що 59 житлових будинків станом на сьогоднішній ранок досі не підключені до опалення. Я вже надав доручення своєму профільному заступнику відвідати терміново місто Світловодськ і спільно з керівництвом органів місцевого самоврядування і керівництвом регіону обласної державної адміністрації знайт терміново рішення і забезпечити термінове підключення до тепла всіх 100% об’єктів у цьому населеному пункті.
Нагадаємо, губернатор області Марія Чорна на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося в Одесі 29 жовтня, доповіла:

"Ситуація на Кіровоградщині з опаленням стабільна. Всі міста підключені до теплопостачання. Особливих проблем немає. Ситуація стабільна."
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top