Середа, 26 січня 2022
ТОП-новини Влада Освіта

"Дітей немає чим годувати". В обладміністрації розповіли, чому не працюють школи Світловодська Новина з фото

"Дітей немає чим годувати". В обладміністрації розповіли, чому не працюють школи Світловодська
Учні 10 шкіл міста Світловодськ Кіровоградської області другий день навчаються дистанційно. Причина — холод у класах, розповіла Суспільному виконуюча обов'язки керівника управління освіти міськради Лариса Сачевська. Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Поліщук сказав, у міському управлінні освіти своєчасно не провели тендери на закупівлю харчів: "Дітей немає чим годувати. Я маю достовірні відомості про температуру повітря у школах".


За словами Сергія Поліщука, температура у школах наступна:
  • школа №1 — +17°;
  • школа №2 — +20°;
  • школа №3 — +16°;
  • школа №4 — +17°;
  • школа №5 — +20°;
  • школа №7 — +18°;
  • школа №9 — +18°;
  • школа №10 — +15°.

У школах не мають постачальників продуктів, сказав Сергій Поліщук:

"Міська рада, відвертаючи увагу від цієї проблеми, звертає увагу жителів Світловодська на важку тему їх відносин зі "Світловодськпобутом" — це підприємство, яке опалює місто".


Що говорять у департаменті освіти області?

Керівниця департаменту Ельза Лещенко розповіла, Світловодська громада — єдина в області яка не оголосила тендери для постачальників харчування у школи.

"Всі територіальні громади, своєчасно, по всій області це зробили для того, щоб 10 січня, у другий семестр прийшли діти, і харчувались. В місті Світловодськ 10 шкіл. Павлівське НВО, яке входить до Світловодської громади — вони працюють, селище Власівка — школа теж працює. Працюють всі садочки. Тому, те, що школи працюють, бо немає опалення — це не зовсім правда".


За словами Ельзи Лещенко, у міськраді Світловодська пообіцяли укласти угоди сьогодні, 11 січня:

"За добу угоди укласти можливо. Перший шлях — перекласти угоди з тими, хто постачальником був до грудня-місяця, або з новими постачальниками до закінчення тендерної процедури. Зробити це для того, щоб діти змогли прийти на навчання у школи".


Ельза Лещенко вважає, що на управлінців громади найперше можуть вплинути її жителі:

"Якщо посадовець не працює на громаду, вони повинні з нього питати. Ситуація незрозуміла — сьогодні один начальник управління освіти, завтра інший, але результат управління не повинен відображатись на учнях, кухарах та вчителях".


Керівник міськради Андрій Маліцький на телефонні дзвінки не відповідає.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top