Середа, 26 січня 2022
ТОП-новини Влада Кримінал

Керівництво Світловодської ОТГ викликали на допит Новина з фото

Керівництво Світловодської ОТГ викликали на допит
Керівництво Світловодської ОТГ разом із заступниками, працівниками УЖКГ та управління освіти будуть допитані у якості свідків в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).


Про це на своїй сторінці повідомляє депутат міської ради Юрій Новак.

"Інформуємо громаду, що сьогодні, в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), будуть допитані у якості свідків керівництво Світловодської ОТГ, разом з заступниками, працівниками УЖКГ та Управління освіти в Управлінні стратегічних розслідувань в області ДСР Національноії поліції України в м.Кропивницький.

Нагадаємо, що дане кримінальне провадження було відкрито за фактом незаконного постачання деревини ФОП до Управління освіти! Побажаємо їм успіху та чекаємо на встановлення винних осіб. Слідство триває..."


Нагадаємо, що міськвиконком на підставі звернення директора СМКП "Комбінат комунальних послуг" Костянтина Яроша, щодо "видалення буреломних, вітровальних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійних, небезпечних дерев у Парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка", своїм рішенням №891 від 10 грудня 2021 року, затвердивши акт обстеження зелених насаджень №119 від 9 грудня 2021 року, дозволив СМКП "ККП" видалити 150 дерев.

Депутати міської ради Юрій Новак, Роман Шумейко та Олександр Покора стверджують, що були вирубані не "буреломні" дерева, на які було надано дозвіл, і що деревина була використана не за призначенням, у чому депутати вбачаються кримінальну складову, про що повідомили поліцію.МАТЕРІАЛ ЗА ТЕМОЮ: Хто та навіщо вирубує дерева у міському парку? (ФОТО, ВІДЕО)

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.

МАТЕРІАЛ ЗА ТЕМОЮ: Поліцейські встановлюють обставини порубки лісових насаджень

Будь-яких коментарів з цього приводу ми не знаходимо ані на офіційному сайті Світловодської міської ради, ані на інших офіційних сторінках у соцмережах.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top