Середа, 26 січня 2022
ТОП-новини Відео Влада

Гірка правда про опалення сільських закладів освіти Світловодської громади Новина з фото Новина з відео

Гірка правда про опалення сільських закладів освіти Світловодської громади
Батьки та педагоги доведені до відчаю.


12 січня заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації, депутат Світловодської міської ради Роман Домбровський та депутат Світловодської міської ради Володимир Петров відвідали опорний заклад КЗ "Павлівський ліцей "Гранд", щоб пересвідчитися якістю опалення цього навчального закладу.

Своїми враженнями Роман Домбровський поділився на своїй сторінці.

Сумні реалії

  1. Температура в класних кімнатах дошкільнят і школярів від 11 до 15 градусів за цельсієм.
  2. Котел, яким опалються заклади, не має дозвільних документів на експлуатацію та й навряд чи отримає (фото нижче).
  3. Котел топлять непотребом: сміттям, дрібно порубаним гіллям тополя, матеріалами, що здобув постачальник палива в результаті розборки старих глиняних хат (фото нижче).
  4. Батьки дітей зверталися до міського голови, але їх звернення, як і моє залишається без відповіді.
  5. Ніякого переходу на дистанційну форму навчання при таких температурах в класах з початку опалювального сезону не відбувалося.
  6. Батьки та педагоги доведені до відчаю.

Міський голова не відповідає на депутатські звернення

"12 січня минув місяць з дня подачі мого депутатського звернення до міського голови "Про опалення в сільських закладах освіти". Відповіді я не отримав, всі терміни спливли".


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівництво Світловодської ОТГ викликали на допит

Про подвійні стандарти

"Все свідчить про те, що у міського голови скрізь подвійні стандарти. Для міста одні, для села інші. У місті при 17-18 градусах в школах дистанційна, в селі при 11-15 очна форма навчання. Чому? Логічний висновок тільки один, на мою думку, міський голова забрехався і втратив відчуття реальності, не контролює жодних процесів і саме головне, замість того щоб вирішувати проблеми, шукає винних".


Хто винен?

"Знову ж таки, на мою думку, головний винуватець освітніх проблем громади – міський голова та його владна вертикаль! Зруйнували навколо себе все, а от чи збудують?"


Не громада винна міському голові, а міський голова винен громаді!

"Насамкінець, порада міському голові (підставлене плече) перестаньте шукати ворогів там де їх не має, почуйте людські проблеми і хоть щось робіть на своїй посаді. Депутати з радістю перерозподілять кошти з мерських забаганок на потрібні громаді статті видатків. Не громада винна міському голові, а міський голова винен громаді!"


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дітей немає чим годувати". В обладміністрації розповіли, чому не працюють школи Світловодська

Володимир Петров також висловив свої думки з цього приводу на своїй офіційній сторінці та розмістив відео зі своїми коментарями:"Як ви можете побачити на відео, навіть після застосування у групах обігрівачів температура рідко сягає 13 градусів за Цельсієм.

Виникає питання: чим же опалюється навчальний заклад. Відповідь: чим завгодно, що погано лежить (сміттям, обрізками, залишками від прибирання чагарників), але точно, не тим, чим треба!

Ще й до того ж є велика проблема із опалювальним котлом, яку так і не спромоглися вирішити за рік. Уявіть, ЗА ЦІЛИЙ РІК!!! Тепер ДІТИ НАВЧАЮТЬСЯ В УМОВАХ, які дуже далекі від санітарних норм (не кажучи вже про людські)!!! І от халепа – на "Світловодськпобут" провину вже не перекладеш!

Напевне, правляча 5-та колона (чи як там воно) вважає це ще одним "успіхом", який варто відзначити у звітах за рік біля керма території.

Секрет успіху простий: бюджетні кошти тут пишемо, тут "в умі тримаємо", а школи і дитсадки "на увазі маємо"! "Цинічно!", – скажете ви? Ні. Геніально! І так по всій Світловодській громаді! От ми всі сидимо і мовчимо… А далі буде… Обов’язково ще буде!"
Гірка правда про опалення сільських закладів освіти Світловодської громади
Гірка правда про опалення сільських закладів освіти Світловодської громади
Гірка правда про опалення сільських закладів освіти Світловодської громади
Гірка правда про опалення сільських закладів освіти Світловодської громади
Гірка правда про опалення сільських закладів освіти Світловодської громади
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top