Середа, 08 грудня 2021
ТОП-новини Влада

У Світловодську створили інтерактивну карту з даними по опаленню

У Світловодську створили інтерактивну карту з даними по опаленню
Судячи з актуальних даних (станом на 18:49 4 листопада), не мають проблем з опаленням у Світловодську лише декілька будинків: Героїв України, 40, 44 та 63; Шевченка, 4 та 7.


До різнокольорових позначок на карті додається також текстовий варіант у вигляді таблиці, у якій можемо бачити: адресу будинку, назву управляючої компанії, окремою графою – подача теплоносія від СП ТОВ "Світловодськпобуту", примітки (наприклад, чи є порив), дату актуалізації інформації, показники тиску у внутрішньобуднковій системі, температуру теплоносія на вході у будинок, точний час зняття показників, підтвердження заповнення внутрішньо-будинкової системи водою та чи відкриті взагалі засувки.

На самій карті бачимо багато синіх позначок – це будинки, інформацію по яким ще не зібрали, жовті – це будинки з опаленням та червоні – будинки без опалення.

Переглянути карту

Переглянути таблицю

Інформацію з цими даними знаходимо на офіційному сайті Світловодської міської ради, отже є надія на те, що дані на карті та в таблиці будуть правдивими. Зрозуміло, що цей розділ усе ще в процесі наповнення і згодом ми побачимо повний перелік будинків у цій таблиці. Отже, слідкуємо за оновленнями.

У Світловодську створили інтерактивну карту з даними по опаленню


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top