Четвер, 23 вересня 2021
ТОП-новини Влада

Під головуванням Марії Чорної відбулася нарада щодо підготовки до опалювального сезону в Світловодську Новина з фото

Під головуванням Марії Чорної відбулася нарада щодо підготовки до опалювального сезону в Світловодську
Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна провела нараду щодо підготовки об‘єктів ЖКГ та закладів соцсфери до опалювального сезону у Світловодській міській територіальній громаді.


До участі в нараді долучилися міський голова Світловодська Андрій Маліцький, заступник голови ОДА Сергій Поліщук, директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольга Довжук, а також представники теплогенеруючого підприємства "Світловодськпобут" і КП "Власівські мережі".

За словами міського голови Світловодська Андрія Маліцького, наразі акти готовності до опалювального сезону 2021-2022 р. низки закладів соціальної сфери не підписані через зауваження. Зокрема, у Світловодську проводиться заміна обладнання, труб теплопостачання тощо. На даний час проводиться усунення зауважень від теплопостачальної організації ТОВ "Світловодськпобут".

Під головуванням Марії Чорної відбулася нарада щодо підготовки до опалювального сезону в Світловодську

"Ми маємо зробити підвести логічні висновки і зробити все можливе, щоб діти були в теплі. Це те, на що ми звертаємо увагу, і на це першочергово має звернути увагу міська влада. До 25 вересня теплопостачальна система по закладам освіти та охорони здоров’я буде підготовлена повністю", — зауважила очільниця області Марія Чорна.


Як уточнила директор департаменту ЖКГ Кіровоградської облдержадміністрації Ольга Довжук, акти готовності до опалювального сезону будуть підписані в будь-якому випадку — але з окремими додатками із зауваженнями.

Під головуванням Марії Чорної відбулася нарада щодо підготовки до опалювального сезону в Світловодську

У цей час міська влада має звернути увагу на критичний стан обладнання, необхідного для нормального функціонування теплопостачальних мереж під час опалювального періоду. Адже несвоєчасне виконання ремонтів засувок та інших механізмів призведе до поривів та витоків під час настання першого холоду.

Надалі планується проведення перевірок щодо підготовки до опалювального сезону у міській територіальній громаді Світловодська.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top