Понеділок, 18 жовтня 2021
ТОП-новини Влада

У закладів соцсфери Світловодська відсутні акти готовності до опалювального сезону Новина з фото

У закладів соцсфери Світловодська відсутні акти готовності до опалювального сезону
Такого висновку дійшли представники Кіровоградської ОДА та Міністерства розвитку громад, які перевірили готовність Світловодська до опалювального сезону.


Про це повідомляється на офіційній сторінці Кіровоградської обласної державної адміністрації у фейсбуці.

Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Поліщук спільно з представницею міністерства розвитку громад та територій Світланою Отколенко та директором департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольгою Довжук перевірили стан готовності Світловодської міської тергромади до опалювального сезону.

Під час інспектування було відвідано спільне підприємство – ТОВ "Світловодськпобут". Як повідомив керівник підприємства Сергій Московський, нині активна робота з підготовки до подачі тепла фактично завершена, а підприємство — готове надавати тепло до закладів соціальної сфери та об’єктів ЖКГ.

За результатами наради з представниками Світловодської міської ради встановлено, що відсутні акти готовності у закладах соцсфери, крім ЦРЛ, також не визначено надавача послуг постачання теплової енергії Павлівського НВО.

Після проведеної перевірки представник Міністерства розвитку громад та територій має подати відповідний документ з висновками вже наступного тижня. Робота щодо підготовчих робіт до опалювального сезону продовжується.
У закладів соцсфери Світловодська відсутні акти готовності до опалювального сезону
У закладів соцсфери Світловодська відсутні акти готовності до опалювального сезону
У закладів соцсфери Світловодська відсутні акти готовності до опалювального сезонуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top