Понеділок, 26 червня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Влада

"А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня Новина з фото

"А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня
І на додачу: ані Світловодську, ані його народонаселенню не варто розрахувати на державну та обласну підтримку — самотужки оптимізуємося, скоротимося, утеплимося.
Перше "вкидання" не вельми втішної для міста інформації здійснила начальниця фінуправління Наталя Яременко… Виконання плану, за її словами, за шість місяців поточного року, разом із Власівкою, склало 98,2% — бюджет поповнився на 46,09 мільйонів гривень. Цих роздобутих грошей, згідно висновків Колегії Департаменту фінансів ОДА, яка відбулася напередодні, вистачає лишень на підтримку захищених бюджетних статей — зарплата бюджетникам та сплата за спожиті бюджетними установами енергоносії. І все. Що є свідченням напруженості міського бюджету, у якому до кінця року не вистачає 23 мільйона гривень.

"Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений", — обірвавши фінансистку, але чомусь, московітською мовою пригрозив Валентин Козярчук принишклим "рукавадітєлям падраздєлєній".


В цьому зв’язку, мер вкотре наголосив на тому, що розпорядники бюджетних коштів мають оптимізувати свої витрати та активно долучатись до програм, направлених на жорстке енергозбереження. А 20 мільйонів гривень з обласного та державного бюджетів, виділених на ремонт вулиці Єгорова, він назвав подачкою, схожою на п’ять мільйонів гривень на ремонт інфекційного відділення Світловодської ЦРЛ, виділених із держбюджету — під зиму виділили, до кінця року не засвоїли і більша частина з виділеного знов повернулася до держбюджету

Дорожньо-ремонтну тематику пан Валентин доповнив бажанням розірвати договір, укладений УЖКГ на ремонт греблі. Межі міста у тому напрямку закінчуються на шлюзовому переході, тобто, далі — вже не Світловодськ. А раз так — нічого міському бюджетові витрачатись на ремонтування того, що йому не належить. І аби довести це, градоначальник заявив про намір встановити на майданчику перед цим шлюзовим переходом пересувний наметовий мерський кабінет, де він буде проводити як прийом громадян, так і різні робочі наради, включно із засіданнями міськвиконкому. У цьому контексті від Козярчука дісталося заступникові начальника УЖКГ Вікторові Боровському, який поставив свій підпис під актом виконаних робіт, пов’язаних із укріпленням "порепаного" будинку на Приморській, 24 — ремонт, за його словами, зроблено геть паскудно.

"Дісталося на горіхи" і головлікареві ЦРЛ Юрієві Котенку, який, коли дійшла черга до нього, розповів про те, як його підрозділ і оптимізується, і новою медтехнікою оснащується тощо. Та це не пом’якшило суворість градоначальника. Позитив від головлікаря затьмарив інцидент цієї суботи, коли завідуюча поліклінікою розпорядилася позачиняти на замки всі тамтешні двері — наркомани, мов, туди проникають і "тирять" усе підряд, включно із сантехнікою у вбиральнях… Та, як виявилось, у тамтешніх кабінетах по суботах ведуть прийом медики Центру первинної медико-санітарної допомоги, який орендує їх (кабінети) у поліклініки. Тож, окрім злодійкуватих "нариків", на той суботній час перед заритими дверима цієї лікувальної установи скупчились ще і хворі, включно з дітьми, і лікарі ЦПМСД, які мали вести прийом цих самих хворих… І хоча Котенко повідомив, що се непорозуміння було виправлено і воно вже не повториться, градоначальник пригадав йому ще один ляп: він (градоначальник), разом з "президентом" Грузії (як він його сам називає) Міхаїлом Саакашвілі, навідалися напередодні Дня міста на станцію Екстреної медичної допомоги, яка розташована в одному будинкові з Дитячим відділенням, де у гаражі поряд пани Валентин і Міхо виявили діжки з бензином, яким заправляються карети цієї самої допомоги… Це неприпустимо, гримів на Котенка Козярчук, погрожуючи йому звільненням.

До речі, щодо дня міста… Надія Клокар, начальниця управління культури й туризму, виявилась чи не єдиною учасницею наради, яка отримала схвальну оцінку мера за організацію і проведення цього самого Дня.

А далі начальник УСЗН Ірина Котенко доповіла, що вже від сьогодні її управління, маючи всі необхідні інструкції від свого міністерства (соціальної політики), щільно приступає до нарахування населенню літніх субсидій. Але, за словами пані Ірини, далеко не всі із 16-ти з половиною тисяч заявників отримають ці субсидії, адже, близько семи тисяч з них мають заборгованість по сплаті за компослуги. Задля виправлення ситуації, УЖКГ активно сигналізує цим самим боржникам поквапитись погасити заборгованість або укласти договір з надавачем компослуг про реструктуризацію боргів.

Коли ж настала черга секретаря міськради Юрія Сапянова, який (втім, як більша частина депутатів) з Козярчуком "на ножах", він (Сапянов), окрім повідомлення про замах на міськдепа Юрія Лукинського, хотів би з’ясувати, звідки "ростуть ноги" у чуток, про те, що в міськдепівському середовищі функціонує така собі "каса допомоги", з якої обранці отримують по півтисячі доларів за "правильні" голосування… До поліції треба писати заяву, "дружньо" порадив міський голова.

"А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня

Це саме він порадив і директорові Центру зайнятості Іллі Домбровському. Хоча доповідь пана Іллі розпочиналася досить нейтрально — мовляв, на підприємствах "Об’єднання Дніпроенергобудпром" гостро не вистачає робочих. Натомість МРЦЗ не в змозі задовольнити сей попит — бо питому вагу його (Центру) утриманців складають жінки та люди з інвалідністю, які не потягнуть важкої фізичної праці в ОДЕБП. В цьому зв’язку, доповідач дорікнув деяким можновладцям за їхнє твердження, що Центр підгодовує дармоїдів.

— Хто, хто це казав? Назвіть конкретно і — заяву до поліції, — обурено відреагував Козярчук.

— Та ви ж і казали на одній із зустрічей у Палаці культури, назвавши тоді Центр раковою пухлиною, — конкретикою на конкретику відповів Домбровський.

— Ну-у, це моє особисте переконання. — знайшовся мер. — Бо, якби я був керівником уряду, я би усе це поламав…


Не менш рішуче пан Валентин налаштований і на боротьбу із громадянами-злісними неплатниками за вивезення побутового сміття, яке на тернах міста здійснює "Комбінат комунальних послуг". Його начальник, Олександр Плахотний, поремствував на те, що така несплата вже завдала збитків ККП у 750 тисяч гривень. І суди, до яких звертаються комунальники, нічим не можуть зарадити. Виконавча служба, на яку покладено виконання судових рішень, констатує відсутність майна у засуджених боржників, яке можна було би конфіскувати за борги.

"Ну, то тоді разом з Каличем(?) ви заходите до мене — і ми шукаємо шляхи, як забирати майно у таких людей", — вкотре продемонстрував свою рішучість градоначальник.


…А на завершення засідання присутні на ньому деякі міськдепи взяли у щільне кільце спікера Сапянова, прагнучи записатися до "каси допомоги" — тої самої, з якої обранцям виплачують по 500 доларів за "правильні" голосування.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 293 комментарів | 0 публікацій
Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Не нравится
 • +19
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?

Top