Четвер, 13 червня 2024

^ Реклама ^
Віталій Асауленко ТОП-новини Влада

«Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії

«Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії
Хуліганство чи політика? Юрій Лукинський не виключає жоден з варіантів
^ Реклама ^

Сьогодні під час щопонеділкової наради у міського голови, коли черга звітувати дійшла до представника поліції, секретар міської ради Юрій Сапянов запитав у полісмена: як просувається розслідування замаху на голову депутатської планово-бюджетної комісії Юрія Лукинського? Правоохоронець стандартно відповів – слідство триває. Зате Валентин Козярчук, округливши очі, зажадав подробиць… Зажадали подробиць і ми, як-то кажуть, з перших вуст, звернувшись безпосередньо до Лукинського.

… Сталося це у п’ятницю, 9 червня – в той вранішній час, коли пан Юрій має звичку збігати униз на Набережну від свого будинку №24, що на Приморській займатися фіззарядкою та купатися у водосховищі. Коли він вже оздоровився і підіймався до свого будинку, як йому назустріч – якийсь бігун, років 25-ти.

"Але біг він якось дивно – наче на ногах у нього лижи, – говорить пан Юрій. – Коли ми перетнулися, я раптом боковим зором помітив, що він простяг руку з рукава, у якій було щось схоже на газовий балончик. За мить праву частину мого обличчя обпік струмінь з того самого балончика".


Сам же "лижник" побіг далі униз до моря… На "відчуття" Юрія Лукинського, це був дуже концентрований перцевий розчин, бо сильно пекло не лише обличчя, а й плече крізь сорочку. З хвилин десять він ще стояв під душем аби змити наслідки нападу на себе. Потім зателефонував до поліції.

З чимось конкретно – чи то звичайна "хуліганка" чи замах (як реакція на його депутатську роботу) – постраждалий не може пояснити.

…Про інші теми цієї наради у градоначальника, серед яких було чимало резонансного, – незабаром.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top