Понеділок, 08 серпня 2022
Видноколо ТОП-новини Відео

«Видноколо. 8-to-8» — збираємо кошти для дітей з інвалідністю Новина з фото Новина з відео

«Видноколо. 8-to-8» — збираємо кошти для дітей з інвалідністю
Сьогодні стартує "Видноколо" — благодійний проект Інтернет-видання "Світловодськ", у якому 11 жінок з відкритими серцями зі Світловодська і Власівки говоритимуть з вами, шановні читачі, аби зібрати кошти — по 20 тисяч гривень для кожної з 10 сімей зі Світловодська, Світловодського району та селища Власівки, у яких живуть діти з інвалідністю. Проект триватиме до 8 квітня.

Ці люди не шукали допомоги. Це ми знайшли їх. Вони ж лише дивувалися ("А що, так можна?"), соромилися ("Ми ніколи нічого не просили"), лякалися ("Про нас дізнається так багато людей?"). Ми знаємо, що таких сімей значно більше, ніж 10, але у цьому проекті їх 10. Знайти їх нам допомогла керівниця Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" Олена Шаньгіна, а також ми тримали зв’язок з головами сільських рад. Кожна дитина проекту особлива, про це ви прочитаєте в унікальних історіях. Кожна з них з різним ступенем тяжкості хвороби і потреби у кожної різні. Якщо сказати про усіх дітей проекту загалом, то у більшості з них життя знаходиться наче між двома позначками на тумблері: від відносно добре до реанімації. Вони постійно під наглядом лікарів, а їхні батьки напам’ять вивчили часом півметрові списки ліків і навчилися робити масажі та ЛФК.

Ми знайшли одинадцять жінок, які підтримали наше прагнення допомогти дітям і сказали нам "так". Вони дуже переживали ("А якщо я не зможу зібрати необхідну суму?") і продовжують переживати. Це активні люди, наші з вами землячки, з якими ми з вами ходимо одними вулицями і часто бачимося. Вони лідерки, вони надзвичайно зайняті, але вони зупинилися і вирішили взяти участь у проекті. Кожна з особистих порухів серця.

Протягом жовтня-грудня команда інтернет-видання та кожна з жінок-благочинниць побували у кожній з сімей, познайомилися з батьками та дітьми, дізналися про їхнє життя і потреби, а також про мрії.

Ми визначили, що сума, яку збиратимемо, складатиме 20 тисяч гривень. Й індивідуально з дорослими визначили те, чого діти потребують найбільше. Утім, ми називаємо усі чи майже усі потреби, і сума для них часто виходить за межі 20 тисяч гривень. І якщо в когось є змога допомогти не лише грошима, а матеріалами, послугами чи у будь-який інший спосіб — будь-ласка. І подарувати дитині подарунок, який вона хоче, ви теж можете.

Якщо бути уважним, то можна помітити, що дітей — 10, а жінок — 11. Це не помилка і не прорахунок організаторів. На початку січня одна маленька героїня проекту покинула цей світ і стала янголям. На жаль, завтра буває не у всіх. Тому поспішіть робити добро. Для старту ми обрали 8-е число, бо цифра 8 — це своєрідний знак безкінечності, а значить, труднощів у зборі коштів не буде. Отож стартуємо сьогодні, 8 лютого. А фінішуємо теж 8 числа — 8 квітня. Але номери карток, на які можна перераховувати кошти, будуть доступні і в подальшому, тому кожен, хто виявить бажання, зможе допомогти у будь-який час.

Що треба робити?
  • Прочитати історію кожної з сімей.
  • Обрати ту, яка зачіпає.
  • Знайти в кінці історії номер картки (це персональні картки мам дітей з інвалідністю) і перерахувати суму, яку ви вважаєте за потрібне.
  • Знайти спосіб, як ви ще можете допомогти сім’ї, зателефонувати за номером 097 888 53 53 (номер редакції), і ми разом визначимося, як саме ви можете передати свою допомогу сім’ї.

Як сказала нам одна з мам:

"Якщо люди думають, що їхня гривня чи п’ять гривень дуже мізерна сума, то я заперечу. Моя подруга поставила скриньку у себе на роботі і збирає гроші для моєї дитини. Раз на декілька місяців вона привозить мені ці гроші – це саме гривні, п’ятірки. Їх назбирується до 800 гривень. А це вже сума для курсу масажу! Коли я дивлюся на ці купюри, то думаю про те, що їх залишила сім’я з невеликим достатком, і тим тепліше стає на серці, що ці люди знайшли можливість допомогти нам".


Люди, стати благодійником і допомогти дітям просто. Ми віримо, що у нас з вами це вийде, і 20 тисяч гривень для потреб кожної дитини стануть цілком реальними сумами. Бо маленької допомоги не буває — вона або є, або немає.

І хто сказав, що купувати календар у лютому непотрібна справа? Адже ми підготували для вас унікальний благодійний календар, який з’явиться з дня на день. Він крутий, правда: 11 благодійниць в образах героїнь відомих картин відомих художників робили цей світ добрішим і прекраснішим.

І ще. Екватор проекту ми перетнемо 8 березня. Щоб зробити приємне нашим жінкам-благодійницям, які будуть працювати для дітей. А це не просто і потребує часу та сил. (Просто уявно поставте себе на їх місце). Тож якщо у когось виникне бажання зробити цим жінкам щось приємне до 8 Березня — подарувати квіти, подарувати сувенір, пригостити кавою — скажіть нам про це, і ми допоможемо вам організувати усе якнайкраще.

Видноколо — це горизонт, за яким видно майбутнє.
Видноколо — це добро, яке ходить по колу.


Слідкуйте за проектом: https://www.facebook.com/vydnokolokids/


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top