Середа, 28 червня 2017
Віталій Асауленко Влада

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера Новина з фото

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера
Свою традиційну вранішню щопонеділкову нараду міський голова Валентин Козярчук розпочався з привітання комунальників з їхнім професійним святом. Якщо додати сюди і міжнародний День щастя, який прийнято відзначати 20 березня, то, власне кажучи, це й все з позитивного…
Як повелося, першою слово мовила начальниця фінуправління Наталя Яременко. Та маловтішним виявилось те слово — вона розповіла про зустріч минулої п’ятниці із заступником голови Кіровоградської ОДА, на якій обговорювались питання життєдіяльності Світловодська.

Світловодці, зокрема, виказали стурбованість, що на зарплати тутешнім бюджетникам бракує 26 мільйонів гривень, натомість у обласного фінансового департаменту ця цифра, чомусь, виявилась на 6 мільйонів меншою. Але навіть і на 20 мільйонів із держбюджету Світловодську не варто у розраховувати. Якщо і перепаде сюди яка-не-яка субвенція, то буде вона суто цільовою, ну, наприклад, на закупівлю якихось мультимедійних дощок, або на заміну даху на ПТУ — як то було минулого року.

"Тому заборгованість по зарплаті — це суто ваша проблема", — озвучила пані Наталя меседж, яким "послали" світловодців у Кропивницькому.


Ну от бачте, мовив Козярчук, як закінчила Яременко: сподіватися нам треба лиш на самих себе. І, як ілюстрацію, продемонстрував чек на дві пачки сигарет, які він купив зранку (палити знову градоначальник почав, чи що?) на автозаправці "Воґ". А там (який жах!) — відсутня позначка про акцизний збір від продажу тютюнових виробив, який має надходити до місцевих бюджетів… Тому він дав команду управлінню економіки скласти відповідний протокол про порушення з метою оштрафувати цього заправника. А розміри штрафів за такі порушення, за словами мера, з цього року суттєво збільшилися: це наші гроші, наголосив він, вже вкотре закликавши берегти кожну копійчину.

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера

Далі в. о. начальника управління Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея повідомила про новітні виклики для цієї служби – на заході Кіровоградщини зафіксовано випадок африканської чуми свиней. Тому, сказала пані Тетяна, наразі її служба переймається "заслоном", який би унеможливив просякнення цієї пошесті на наші терени.

Начальник УЕГГ Володимир Шаповал привернув увагу інформацією, про відсутність лімітів на постачання газу для потреб СП ТОВ "Світловодськпобут", що робить цілком реальним дочасне закінчення опалювального сезону у місті.

Начальник управління економіки Марія Дмитренко теж не потішила інформацією – вона доповіла про те, що один із чотирьох міських перевізників, Віктор Макаров вирішив в односторонньому порядку припинити перевезення пасажирів на 24-у маршруті. У листі про такий намір, який він надіслав на адресу "білого дому", пан Віктор мотивує цей крок вкрай низькою якістю доріг – через що половина його автопарку вийшла з ладу.

Як тут втрутився секретар міськради Юрій Сапянов, додавши що оцей Макаров не витримав "пресування" за те, що возив пасажирів за 4 гривні, а не за 4,50 – як усі інші. Почекайте, звернувся Козярчук до присутнього на нараді поліцейського чина Сергія Гавриленка: чи було звернення Макарова до поліції про те, що його хтось там "пресує"? Та, ні, не без напруги у голосі, відповів полісмен. Та спікер не вщухав – він дорікнув Гавриленку, що той нічого не повідомив про резонансне побиття невідомими власівського громадського активіста Михайла Берчука, поставивши цей злочин в один ряд з убивством відомого у Світловодську правозахисника Віталія Куцевича. На що Гавриленко значуще промовчав…

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера

А от опісля наради, як поділився з нами пан Юрій, пан Сергій "підловив" його на східцях з таким собі недобрим "прєдупрєждєнієм", яке змусило спікерську кров похолонути і бігти до свого кабінету писати заяву до прокуратури щодо захисту власного здоров’я, а то і життя…

Заступники міського голови з питань ЖКГ і гуманітарії Дмитро Дмитришин та Ірина Щербина відповідно свої інформації розпочали з подяк: пан Дмитро – учасників дводенної, 16 та 17 березня, загальноміської толоки, пані Ірина – колективу міського Палацу культури за п’ятничний концерт. А ще вона привітала присутніх з міжнародним Днем щастя, який відзначається акурат 20 березня.

Натомість начальник управління освіти Геннадій Френкель доповів про те, що необхідні для весняних канікул документи вже готові. Так що школярі цьогоріч підуть перепочити на тиждень пізніше, ніж зазвичай – з 1 по 9 квітня, що дозволить перекрити шкільні опалювальні засувки, заощадивши таким чином кошти за опалення шкіл.

А от начальник світловодського сегменту ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Людмила Гетманець привернула увагу на інтенсивний рух великовантажного транспорту вулицею Хмельницького, під якою пролягає якась важлива водопровідна труба: зависокий рівень ґрунтових вод у тій місцині, плюс пісок під асфальтовим покриттям, плюс рух фур сукупно призводить до того, що труба тая "грає", ризикуючи спричинити серйозну аварію. Ну, що тут вдієш?
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Bzik Користувач offline

 • 21 березня 2017 01:25
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 143 комментарів | 0 публікацій
Автозаправка ВОГ в Светловодске? С каких пор?
 • Не нравится
 • +1
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Voda Сьогодні, 12:58
  Сексі-дрантя насуває 1
  Voda-фото
  А ще можна обговорити інші тренди - носіння одягу фрі сайз - незрозумілого розміру, як з чужого плаче, та суконь, схожих на сукні для вагітних на останніх місяцях. Також має місце носити просто на вулицю "шльопкі" (згадалася Оля Полякова) з хутряним оздобленням.

  Із зачісок-неохайний оберемочок волосся, стягнутий резинкою.

  Про брови як у одного з вождів промовчу, їх вже навіть вчительки носять. А вії "як у повії" - починаючи з 8 класу.  Коротше-мода, вона така мода.....
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))

Top