Неділя, 20 серпня 2017
Віталій Асауленко Влада

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера Новина з фото

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера
Свою традиційну вранішню щопонеділкову нараду міський голова Валентин Козярчук розпочався з привітання комунальників з їхнім професійним святом. Якщо додати сюди і міжнародний День щастя, який прийнято відзначати 20 березня, то, власне кажучи, це й все з позитивного…
Як повелося, першою слово мовила начальниця фінуправління Наталя Яременко. Та маловтішним виявилось те слово — вона розповіла про зустріч минулої п’ятниці із заступником голови Кіровоградської ОДА, на якій обговорювались питання життєдіяльності Світловодська.

Світловодці, зокрема, виказали стурбованість, що на зарплати тутешнім бюджетникам бракує 26 мільйонів гривень, натомість у обласного фінансового департаменту ця цифра, чомусь, виявилась на 6 мільйонів меншою. Але навіть і на 20 мільйонів із держбюджету Світловодську не варто у розраховувати. Якщо і перепаде сюди яка-не-яка субвенція, то буде вона суто цільовою, ну, наприклад, на закупівлю якихось мультимедійних дощок, або на заміну даху на ПТУ — як то було минулого року.

"Тому заборгованість по зарплаті — це суто ваша проблема", — озвучила пані Наталя меседж, яким "послали" світловодців у Кропивницькому.


Ну от бачте, мовив Козярчук, як закінчила Яременко: сподіватися нам треба лиш на самих себе. І, як ілюстрацію, продемонстрував чек на дві пачки сигарет, які він купив зранку (палити знову градоначальник почав, чи що?) на автозаправці "Воґ". А там (який жах!) — відсутня позначка про акцизний збір від продажу тютюнових виробив, який має надходити до місцевих бюджетів… Тому він дав команду управлінню економіки скласти відповідний протокол про порушення з метою оштрафувати цього заправника. А розміри штрафів за такі порушення, за словами мера, з цього року суттєво збільшилися: це наші гроші, наголосив він, вже вкотре закликавши берегти кожну копійчину.

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера

Далі в. о. начальника управління Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея повідомила про новітні виклики для цієї служби – на заході Кіровоградщини зафіксовано випадок африканської чуми свиней. Тому, сказала пані Тетяна, наразі її служба переймається "заслоном", який би унеможливив просякнення цієї пошесті на наші терени.

Начальник УЕГГ Володимир Шаповал привернув увагу інформацією, про відсутність лімітів на постачання газу для потреб СП ТОВ "Світловодськпобут", що робить цілком реальним дочасне закінчення опалювального сезону у місті.

Начальник управління економіки Марія Дмитренко теж не потішила інформацією – вона доповіла про те, що один із чотирьох міських перевізників, Віктор Макаров вирішив в односторонньому порядку припинити перевезення пасажирів на 24-у маршруті. У листі про такий намір, який він надіслав на адресу "білого дому", пан Віктор мотивує цей крок вкрай низькою якістю доріг – через що половина його автопарку вийшла з ладу.

Як тут втрутився секретар міськради Юрій Сапянов, додавши що оцей Макаров не витримав "пресування" за те, що возив пасажирів за 4 гривні, а не за 4,50 – як усі інші. Почекайте, звернувся Козярчук до присутнього на нараді поліцейського чина Сергія Гавриленка: чи було звернення Макарова до поліції про те, що його хтось там "пресує"? Та, ні, не без напруги у голосі, відповів полісмен. Та спікер не вщухав – він дорікнув Гавриленку, що той нічого не повідомив про резонансне побиття невідомими власівського громадського активіста Михайла Берчука, поставивши цей злочин в один ряд з убивством відомого у Світловодську правозахисника Віталія Куцевича. На що Гавриленко значуще промовчав…

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера

А от опісля наради, як поділився з нами пан Юрій, пан Сергій "підловив" його на східцях з таким собі недобрим "прєдупрєждєнієм", яке змусило спікерську кров похолонути і бігти до свого кабінету писати заяву до прокуратури щодо захисту власного здоров’я, а то і життя…

Заступники міського голови з питань ЖКГ і гуманітарії Дмитро Дмитришин та Ірина Щербина відповідно свої інформації розпочали з подяк: пан Дмитро – учасників дводенної, 16 та 17 березня, загальноміської толоки, пані Ірина – колективу міського Палацу культури за п’ятничний концерт. А ще вона привітала присутніх з міжнародним Днем щастя, який відзначається акурат 20 березня.

Натомість начальник управління освіти Геннадій Френкель доповів про те, що необхідні для весняних канікул документи вже готові. Так що школярі цьогоріч підуть перепочити на тиждень пізніше, ніж зазвичай – з 1 по 9 квітня, що дозволить перекрити шкільні опалювальні засувки, заощадивши таким чином кошти за опалення шкіл.

А от начальник світловодського сегменту ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Людмила Гетманець привернула увагу на інтенсивний рух великовантажного транспорту вулицею Хмельницького, під якою пролягає якась важлива водопровідна труба: зависокий рівень ґрунтових вод у тій місцині, плюс пісок під асфальтовим покриттям, плюс рух фур сукупно призводить до того, що труба тая "грає", ризикуючи спричинити серйозну аварію. Ну, що тут вдієш?
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Bzik Користувач offline

 • 21 березня 2017 01:25
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 147 комментарів | 0 публікацій
Автозаправка ВОГ в Светловодске? С каких пор?
 • Не нравится
 • +1
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top