Середа, 29 березня 2017
Віталій Асауленко Влада

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера Новина з фото

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера
Свою традиційну вранішню щопонеділкову нараду міський голова Валентин Козярчук розпочався з привітання комунальників з їхнім професійним святом. Якщо додати сюди і міжнародний День щастя, який прийнято відзначати 20 березня, то, власне кажучи, це й все з позитивного…
Як повелося, першою слово мовила начальниця фінуправління Наталя Яременко. Та маловтішним виявилось те слово — вона розповіла про зустріч минулої п’ятниці із заступником голови Кіровоградської ОДА, на якій обговорювались питання життєдіяльності Світловодська.

Світловодці, зокрема, виказали стурбованість, що на зарплати тутешнім бюджетникам бракує 26 мільйонів гривень, натомість у обласного фінансового департаменту ця цифра, чомусь, виявилась на 6 мільйонів меншою. Але навіть і на 20 мільйонів із держбюджету Світловодську не варто у розраховувати. Якщо і перепаде сюди яка-не-яка субвенція, то буде вона суто цільовою, ну, наприклад, на закупівлю якихось мультимедійних дощок, або на заміну даху на ПТУ — як то було минулого року.

"Тому заборгованість по зарплаті — це суто ваша проблема", — озвучила пані Наталя меседж, яким "послали" світловодців у Кропивницькому.


Ну от бачте, мовив Козярчук, як закінчила Яременко: сподіватися нам треба лиш на самих себе. І, як ілюстрацію, продемонстрував чек на дві пачки сигарет, які він купив зранку (палити знову градоначальник почав, чи що?) на автозаправці "Воґ". А там (який жах!) — відсутня позначка про акцизний збір від продажу тютюнових виробив, який має надходити до місцевих бюджетів… Тому він дав команду управлінню економіки скласти відповідний протокол про порушення з метою оштрафувати цього заправника. А розміри штрафів за такі порушення, за словами мера, з цього року суттєво збільшилися: це наші гроші, наголосив він, вже вкотре закликавши берегти кожну копійчину.

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера

Далі в. о. начальника управління Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея повідомила про новітні виклики для цієї служби – на заході Кіровоградщини зафіксовано випадок африканської чуми свиней. Тому, сказала пані Тетяна, наразі її служба переймається "заслоном", який би унеможливив просякнення цієї пошесті на наші терени.

Начальник УЕГГ Володимир Шаповал привернув увагу інформацією, про відсутність лімітів на постачання газу для потреб СП ТОВ "Світловодськпобут", що робить цілком реальним дочасне закінчення опалювального сезону у місті.

Начальник управління економіки Марія Дмитренко теж не потішила інформацією – вона доповіла про те, що один із чотирьох міських перевізників, Віктор Макаров вирішив в односторонньому порядку припинити перевезення пасажирів на 24-у маршруті. У листі про такий намір, який він надіслав на адресу "білого дому", пан Віктор мотивує цей крок вкрай низькою якістю доріг – через що половина його автопарку вийшла з ладу.

Як тут втрутився секретар міськради Юрій Сапянов, додавши що оцей Макаров не витримав "пресування" за те, що возив пасажирів за 4 гривні, а не за 4,50 – як усі інші. Почекайте, звернувся Козярчук до присутнього на нараді поліцейського чина Сергія Гавриленка: чи було звернення Макарова до поліції про те, що його хтось там "пресує"? Та, ні, не без напруги у голосі, відповів полісмен. Та спікер не вщухав – він дорікнув Гавриленку, що той нічого не повідомив про резонансне побиття невідомими власівського громадського активіста Михайла Берчука, поставивши цей злочин в один ряд з убивством відомого у Світловодську правозахисника Віталія Куцевича. На що Гавриленко значуще промовчав…

На День щастя полісмен «прєдупрєділ» спікера, «граюча» водопровідна труба, меседж, яким «послали» світловодців у Кропивницькому та інше з наради у мера

А от опісля наради, як поділився з нами пан Юрій, пан Сергій "підловив" його на східцях з таким собі недобрим "прєдупрєждєнієм", яке змусило спікерську кров похолонути і бігти до свого кабінету писати заяву до прокуратури щодо захисту власного здоров’я, а то і життя…

Заступники міського голови з питань ЖКГ і гуманітарії Дмитро Дмитришин та Ірина Щербина відповідно свої інформації розпочали з подяк: пан Дмитро – учасників дводенної, 16 та 17 березня, загальноміської толоки, пані Ірина – колективу міського Палацу культури за п’ятничний концерт. А ще вона привітала присутніх з міжнародним Днем щастя, який відзначається акурат 20 березня.

Натомість начальник управління освіти Геннадій Френкель доповів про те, що необхідні для весняних канікул документи вже готові. Так що школярі цьогоріч підуть перепочити на тиждень пізніше, ніж зазвичай – з 1 по 9 квітня, що дозволить перекрити шкільні опалювальні засувки, заощадивши таким чином кошти за опалення шкіл.

А от начальник світловодського сегменту ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Людмила Гетманець привернула увагу на інтенсивний рух великовантажного транспорту вулицею Хмельницького, під якою пролягає якась важлива водопровідна труба: зависокий рівень ґрунтових вод у тій місцині, плюс пісок під асфальтовим покриттям, плюс рух фур сукупно призводить до того, що труба тая "грає", ризикуючи спричинити серйозну аварію. Ну, що тут вдієш?

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Bzik Користувач offline

 • 21 березня 2017 01:25
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 142 комментарів | 0 публікацій
Автозаправка ВОГ в Светловодске? С каких пор?
 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top