^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Вдалих стартів та успішних фінішів! Новина з фото Новина з відео

Вдалих стартів та успішних фінішів!
Минулими вихідними у Львові пройшов чемпіонат України з велосипедного спорту у парній гонці та І етап Кубку у гонці елімінатор (гонка на вибуття). Світловодськ на цих змаганнях представили 6 вихованців Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (директор Василь Мороз, тренер Антон Пустовіт) — Антон Гладкий, Артем Осадчий, Анастасія Довганюк, Максим Дешевенко, Акім Соколов та Матвій Непомящій.
^ Реклама ^

У парній гонці серед юнаків 13-14 років Максим Дешевенко та Акім Соколов взяли ІІ та ІІІ місце відповідно, т.ч. набравши 5 очків. Цього було достатньо щоб перемогти (переможна пара визначається за сумою позицій (2+3=5)), випередивши команду з Чернівців на 7 очків.

У гонці серед дівчат Анастасія Довганюк у складі збірної Кіровоградської області зайняла ІІ місце, поступившись команді з Чернівців.

Антон Гладкий та Артем Осадчий зайняли останнє місце у протоколі серед чоловіків — не найкращий для них старт, але забагато досвіду не буває.

Матвій Непомящій зайняв IX сходинку.

Антон Пустовіт з представником Києва Андрієм Довганюком перемогли у чоловічому заїзді, випередивши команду вінничан.

Тож перший день для світловодської команди став врожайним!

Наступного дня відбулася гонка елімінатор.

Антон Гладкий та Матвій Непомящій, на жаль, не пройшли кваліфікацію. Акім Соколов вибув у чвертьфіналі, зайнявши IX сходинку.

Артем Осадчий максимально наблизився до призових місць, проте зупинився на IV сходинці.

А ось Максим Дешевенко зміг вибороти ІІІ місце, здобувши першу медаль для Світловодська у цьому виді.

Приємно здивувала Анастасія Довганюк, яка виборола І місце в елімімнаторі, вигравши фінальний заїзд. Це її перший успіх на змаганнях такого рангу, з чим її вітаємо та бажаємо подальших переможних фінішів!

Цього разу змагання вийшли для нашої команди вдалими, проте ми на цьому не зупинимось!

Наступний старт буде вже 27-28 квітня в м. Знам’янці, де спортсмени спробують себе у велоспорті на шосе. Тож побажаємо їм вдалих стартів та успішних фінішів!