Середа, 22 лютого 2017
Економіка

1000 робочих місць створить ПП «Віктор і К» на заводі з переробки сої

1000 робочих місць створить ПП «Віктор і К» на заводі з переробки сої
Матеріал "Переробка сої — перспективний напрямок розвитку ПП "Віктор і К" викликав неабиякий інтерес у мешканців міста. До редакції звертаються по телефону, пишуть на електронну пошту, залишають коментарі на сайті. Людей цікавить, перш за все, РОБОТА, у пошуках якої мешканці міста поневіряються світом. До чого це призводить, ми добре знаємо. Тож узагальнюючи все, що ми почули, ставимо запитання комерційному директору приватного підприємства "Віктор і К" Максиму Королю.
— Максиме Вікторовичу, у минулому інтерв’ю ви сказали, що "соєвий" завод стане ще одним кроком вперед у розвитку переробної промисловості не тільки Світловодщини, а й всієї України. Як можна зрозуміло для більшості наших читачів описати масштаб будівництва?

— Ми будуємо завод, на якому буде перероблятися 700 тон сої на добу — така його проектна потужність. Вкладаємо значні кошти на закупівлю технологічного обладнання (виробництво КНР), елеватора (Туреччина), екстракційного приладдя, механізмів, котлів українських товаровиробників. Крім цього, будуємо потужні очисні споруди, вартістю близько 5 млн. грн. З цією метою підписали контракт із Запорізькою інжиніринговою компанією "Техенергохім", яка виготовляє, постачає, налагоджує і обслуговує комплекс обладнання очищення стічних вод підприємства.

— Про це детальніше, будь-ласка. Наші читачі турбуються про водогін і каналізацію селища Власівка.

— Мешканцям селища турбуватися не треба, адже водопостачання підприємства здійснюється від водогону КП "Кременчукводоканал". Система каналізації на всіх підприємствах роздільна. Госпфекальні стоки надходять у промканалізацію, потім на КНС і лише після цього на поля фільтрації. З введенням в експлуатацію очисних споруд (це планується на січень 2017-го року), на поля фільтрації буде виходити лише чиста вода. Всі вимоги екологів ми виконаємо і забруднювати територію не будемо.

— Читачів непокоїть, що тисячі тонн сої будуть доставлятися на підприємство не дуже якісними дорогами селища. Чи плануєте Ви ремонт доріг до запуску заводу? Як маєте намір утримувати дроги, коли завод запрацює на повну потужність?

— Ми постійно ремонтуємо селищні дороги і запрошуємо до співпраці інші підприємства, що розташовані у Власівці. У цьому році ми виділили на ремонт 250 тис. грн., інші підприємці додали хто скільки зміг, і загалом виконали роботи на 700 тис. грн. Далі плануємо нарощувати обсяги робіт за власний рахунок, а також звертатися до депутатів, щоб отримати допомогу від обласного і державного бюджетів.

— Яку кількість людей ви зможете забезпечити роботою?

— Спочатку створимо 200 робочих місць. Коли вийдемо на проектну потужність, на соєвому заводі будуть працювати 1000 працівників.

— Чим зацікавите людей, щоб вони залюбки пішли працювати на нове виробництво?

— Людей цікавить, насамперед, житло і висока заробітна плата. Плани є щодо реалізації цих прагнень, але сьогодні головне — закінчити будівництво, запустити виробництво продукту і втриматися на ринку. Це непросте завдання, адже ми конкуруємо з західними компаніями. В Україні 90% заводів належать іноземним компаніям, ми ж українське підприємство на 100%, яке народилося у Світловодську.

— На кого розрахована продукція Вашого нового заводу?

— 80-90% плануємо експортувати до країн Азії і Африки, адже там цю продукцію давно споживають. Але від експорту виграють бюджети всіх рівнів – в країну буде надходити валюта. Решту соєвого масла і протеїнового шроту (корм для худоби і птиці) будемо продавати в Україні. Впевнений, що попит на нашу продукцію буде, адже якість ми забезпечимо королівську, а ціну — народну.

— Дякую за інтерв’ю і бажаю Вам успіхів.

Розмову вела Тетяна Дроздова

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top