П’ятниця, 20 вересня 2019
Нам пишуть

Прямуємо до резервації чи боремося за свої права?

Прямуємо до резервації чи боремося за свої права?
Впевнена, що проблеми України – проблеми українців!Тож давайте реально глянемо на картину, що відбувається в нашій країні.


– Український народ створив свою незалежну і самостійну державу - Україну!
– Український народ є єдиним засновником і єдиним власником та розпорядником всього національного багатства України
– Це підтверджує Конституція України ст.5 "…народ – єдине джерело влади…"
– Як єдиному засновнику – Українському народу по праву належить: земля, ліси, повітря, надра, водні ресурси, підземні комунікації, повітря, рухоме і нерухоме майно і т.д.

– Оскільки народ прив’язаний до двох територій:
– до своєї держави – то ми всі громадяни України.
– до певної території – за реєстрацією (пропискою) – ми громадяни на своїй території, тобто територіальна громада.
– Україна умовно розділена на територіальні громади міст, сіл, селищ в яких живуть власники частки національного майна в межах своїх територій.
Наприклад, все, що знаходиться в межах адміністративної території села Подорожнього – це власність територіальної громади Подорожнього (крім приватної власності).

Що ми спостерігаємо в дійсності?

Національне багатство територіальних громад якимось дивним шляхом перекочувало в кармани олігархів і працює виключно на збагачення декількох сімей зовсім не українського народу.
Всі розуміють що нас дурять, але не можуть зрозуміти як і де – бо "все ніби-то по закону".
Так оце, "ніби - то" є не чим іншим, як юридичними уловками, на які українці не звертали увагу, що в кінці кінців привело до того, що за 25 років незалежності нас пограбовано на міліарди, які вивозяться в офшори і працюють на економіки Європи, Америки, але аж ніяк не на економіку України.
Ми володіємо такими багатствами, якими не володіє жодна з європейських країн, а живемо найбідніше за всіх сусідів.

То в чому ж причина?

Повторюсь – в юридичних уловках! Нас із власників перетворили у вічних прохачів.
Згідно Конституції – територіальна громада є первинним суб’єктом державного права, а значить територіальна громада повинна бути зареєстрована як – юридична особа публічного права.
У територіальної громади повинен бути реєстр власності і реєстр власників українського народу.
Територіальна громада безпосередньо управляє своїм майном, або через утворений НЕЮ виконавчий орган (ст.143 Конст.).
На сьогоднішній день жодна територіальна громада району та міста не створювали своїх представницьких та виконавчих органів.
Про це свідчать витяги з державного реєстру України. Наприклад: юридична особа "Подорожненська сільська рада" зареєстрована, а відомості про засновника відсутні.

Порушено зразу декілька статей Кримінального Кодексу України: ч.3 п.2 ст.81 "Види юридичних осіб" , розділу 3 ст.90 "Найменування юридичної особи", ст.93 "Місцезнаходження" юридичної особи", ч.4 ст.91 "Цивільна правоздатність юридичної особи", ч.1 та ч.2 ст.92 "Цивільна дієздатність юридичної особи". Як наслідок, невідомо ким створені представницькі та виконавчі органи влади, замість, в першу чергу, захищати права засновників – український народ – захищають систему, в якій працюють та яка їм платить зарплатню. Звичайний українець поткнувшись будь- куди: в суд, в юстицію, пенсійний фонд, поліцію, прокуратуру, адміністрацію і т.д. – стикається з такою системою, яка його лякає.

Співвідношення системи і людини приблизно таке: ти громадянин тільки на виборах! А потім: сиди, мовчи, не рипайся, слухай і виконуй те, що тобі сказано, пам’ятай від кого ти залежиш, від тебе нічого не залежить, бійся, радій що живеш, дякуй, коли про тебе згадали.


Українців зробили безправними нищебродами, ми не можемо створить нормальних сімей бо одному комусь потрібно їхати за кордон, щоб сім’я жила більш-менш достойно. Ми не бачимо своїх дітей, бо змушені перейматися чим їх накормити і у що одягти. Ми не можемо нормально відпочити, подорожувати як це роблять європейці. Нас поставили в умови виживання.

Кому вигідно, щоб ми почувалися НІКИМ і звали нас НІЯК?
Олігархам, які захопили владу і називають себе державою. Як вони це роблять? Через виконавчі і представницькі органи влади, які від них залежать і виконують виключно їх волю.

Що з цим усим робити?
Узаконювати територіальні громади, приймати статути, повертати в громади свою власність, починати розбудовувати економіку з низів: з сіл, міст, примножувати своє національне багатство.

Статут – це закон громади, перший і найголовніший серед інших законів після Конституції України.


Тому сільським, районим, обласним радам не боротися треба зі становленням територіальних громад, а допомагати. Не грабувати їх, а в законному порядку повертати майно громадам. Будуть громади – будуть і ради.

Не буде громад – не стане України.
Всі "державні" реформи сучасності спрямованні на знищення української державності. Якщо ви за 25 років цього не відчули і не зрозуміли, якщо впевнені, що від вас нічого не залежить, якщо чекаєте, що конституційний лад сам собою якось установиться – вам пряма дорога в резервацію – поселення фізичних осіб з ідентифікаційним номером без права управління і володіння своєю територією.


З повагою Наталія ПрудніковаДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top