Неділя, 23 лютого 2020
Спорт

Перемоги боксерів спортивного клубу «Легіон» Новина з фото

Перемоги боксерів спортивного клубу «Легіон»
18 січня світловодські спортсмени спортивного клубу "Легіон" відвідали відкритий турнір смт Чорнобай Черкаської області з боксу, присвячений захисникам України.


Змагання проходили серед спортсменів 2004-2011 років народження. Завітали близько сотні учасників з Черкас, Золотоноші, Гадяча, Глобиного, Чорнобая та Світловодська. Від спортивного клубу "Легіон" було представлено 12 спортсменів, які тренуються під керівництвом тренерів Сергія Царственного та Сергія Власова.

Світловодці результатом задоволені, змогли вибороти друге командне місце з дев’яти команд на змаганнях. Перші місця посіли: Тарас Кукса, Данило Шумило, Артем Голиков, Богдан Чемерко, Ілля Коровяков, Денис і Дмитро Рожки, Олексій Гурєєв, Семен Мороз. Другі місця: Станіслав Борщов, Валерій Третяк, Максим Стенька.

Діти отримали грамоти, медалі та кубки і зараз вже готуються до подальших змагань — міжнародного турніру в Олександрії, який пройде з 30 січня до 2 лютого.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top