Геннадій Бутаков — заслуженний працівник охорони здоров'я України

Парамедику зі Світловодська Геннадію Бутакову присвоєно звання «Заслужений працівник охорони здоров'я України».
^ Реклама ^
Сьогодні, 26 червня, у Кропивницькому з нагоди 30-ї річниці Конституції України начальник ОВА Андрій Райкович та голова обласної ради Юрій Дрозд вручили державні та обласні нагороди жителям Кіровоградщини. Серед відзначених — парамедик Світловодської підстанції Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Геннадій Бутаков, якому вручили почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров'я України».

У центрі екстреної медичної допомоги зазначають, що це заслужене визнання багаторічної самовідданої праці, професіоналізму та відданості справі порятунку людських життів.
Поруч із Геннадієм — і в роботі, і в житті — його дружина, старший фельдшер Світловодської підстанції №3 Надія Бутакова.
Нагадаємо, з початком повномасштабного вторгнення Геннадій Бутаков разом із колегами підстанції №3 — парамедиками Олегом Харченком та Русланом Шереметою, екстреними медичними техніками Валерієм Гавріним, Миколою Соломоненком, Олегом Корховим та Сергієм Устименком — на чолі із завідувачем Андрієм Олешком активно долучився до роботи на прифронтових та деокупованих територіях. У 2022 році він працював у Снігурівському районі Миколаївської області, у 2024-му — вивозив важкопоранених із Сумського та Харківського напрямків.
У травні 2025 року Геннадій Бутаков став лауреатом номінації «Серце медицини» регіонального етапу громадської відзнаки «Орден Святого Пантелеймона». На початку 2026 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння йому звання «Заслужений працівник охорони здоров'я України» — і 26 червня нагорода нарешті знайшла свого героя.
Вітаємо Геннадія із заслуженою державною відзнакою! Пишаємося, що серед наших земляків є люди з таким професіоналізмом, самовідданістю та людяністю!

У центрі екстреної медичної допомоги зазначають, що це заслужене визнання багаторічної самовідданої праці, професіоналізму та відданості справі порятунку людських життів.
«Отримання почесного звання є для мене великою честю. Ця відзнака — не лише моя заслуга, а результат спільної праці та відданості нашій справі», — написав Геннадій Бутаков.
Поруч із Геннадієм — і в роботі, і в житті — його дружина, старший фельдшер Світловодської підстанції №3 Надія Бутакова.
Нагадаємо, з початком повномасштабного вторгнення Геннадій Бутаков разом із колегами підстанції №3 — парамедиками Олегом Харченком та Русланом Шереметою, екстреними медичними техніками Валерієм Гавріним, Миколою Соломоненком, Олегом Корховим та Сергієм Устименком — на чолі із завідувачем Андрієм Олешком активно долучився до роботи на прифронтових та деокупованих територіях. У 2022 році він працював у Снігурівському районі Миколаївської області, у 2024-му — вивозив важкопоранених із Сумського та Харківського напрямків.
«Це моя самовіддача і мій внесок в перемогу. Я радію від того, що можу допомогти людям. Це моя самовіддача і мій внесок в перемогу. Для 17-річного сина, який в майбутньому хоче бути лікарем, хочу бути взірцем, щоб він гордився татом», — говорив тоді в інтерв'ю нашому медіа Геннадій Бутаков.
У травні 2025 року Геннадій Бутаков став лауреатом номінації «Серце медицини» регіонального етапу громадської відзнаки «Орден Святого Пантелеймона». На початку 2026 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння йому звання «Заслужений працівник охорони здоров'я України» — і 26 червня нагорода нарешті знайшла свого героя.
Вітаємо Геннадія із заслуженою державною відзнакою! Пишаємося, що серед наших земляків є люди з таким професіоналізмом, самовідданістю та людяністю!







