Субота, 20 квітня 2024
Спорт

Вересень для світловодського «Легіона» розпочався вдало Новина з фото

Вересень для світловодського «Легіона» розпочався вдало
З 7 по 9 вересня 2018 року в місті Іллінцях (Україна) тривав VІІ Міжнародний турнір з боксу серед юніорів, у якому взяв участь спортивний боксерський клуб "Легіон" (Світловодськ).

На турнір прибули понад 100 боксерів з різних куточків України, а також боксери з Молдови, Білорусі та Румунії. На відкриття турніру був запрошений чемпіон світу серед професіоналів за версією WBA В’ячеслав Сенченко.

У запеклих і напружених двобоях боксери клубу "Легіон" показали чудові результати: усі боксери вийшли до фіналу змагань, тим самим гідно представили наше місто серед багатьох областей і міст України та країн Європи. Отож, переможцями турніру стали Максим Святелик, Семен Мороз, Данило Шумило, Олег Медяник, Дмитро Рожко. Другі місця і почесне срібло завоювали Нікіта Власов, Андрій Наумчук та Денис Рожко.

Тренери боксерського клубу "Легіон" Сергій Власов та Сергій Царственний пишаються своїми вихованцями та готуються до відкритої першості "Легіону" з боксу, що присвячена до Міжнародного дня миру і відбудеться 21-23 вересня у Світловодську в МСК ім. Анатолія Тузовського. Відкриття турніру 21 вересня о 16:00.

Запрошуємо усіх охочих підтримати команди міста Світловодська на цих змаганнях.