Неділя, 05 квітня 2020
Спорт

Світловодці «набоксували» 17 медалей Новина з фото

Світловодці «набоксували» 17 медалей
Минулими вихідними юні боксери СК "Атлант" та СБК "Легіон" зі Світловодська побували на відкритих змаганнях з боксу на першість Миргорода. Понад 100 спортсменів з усієї Полтавщини, Кіровоградщини та Києва взяли участь у спариногових поєдинках.


На змаганнях світловодці "набоксували" 8 золотих та 9 срібних медалей. З-поміж боксерів СК "Атлант" (тренер Дмитро Апанасенко) перше місце посіли Олег та Марк Медяники, Олександр Ільченко, Даніл Лисий, Руслан Лінник. Другу сходинку здолали Савелій Апанасенко та Богдан Клєшко.

Золотими призерами від СБК "Легіон" (тренер Сергій Царственний) стали Артем Голіков, Дмитро Рожко, Андрій Наумчук. Друге місце посіли Назар Єрьомін, Семен Мороз, Максим Святелик, Надія Шаповал, Андрій Стадніченко, Данило Шумило, Денис Рожко. Призери були нагороджені цінними призами, медалями та грамотами.

"Усі наші бійці показали достойну підготовку і добре виступили. Так тримати! Дякуємо батькам за підтримку своїх дітей", — говорить тренер Сергій Царственний.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top