Понеділок, 21 серпня 2017
Освіта

Денис Яблуновський — учень Всеукраїнської літньої наукової школи Новина з фото

Денис Яблуновський — учень Всеукраїнської літньої наукової школи
Всеукраїнські літні наукові школи-2017 від Малої Академії наук України (МАН) розпочали свою роботу. Одним з напрямків шкіл є робототехніка та інформаційні технології. Ця школа пройде в м.Кам’янець-Подільський Хмельницької області. А навчатися тут будуть представники від усіх областей України. Зокрема і наш земляк, учень Світловодської школи №7 Денис Яблуновський.
Нагадаємо читачам, що Національний центр "Мала академія наук України" своєю метою вбачає пошук, розвиток та підтримку обдарованих і талановитих учнів по всій Україні. Щорічно НЦ "МАН України" проводить десятки всеукраїнських масових заходів науково-методичного спрямування для обдарованої учнівської молоді. Запроваджуються нові освітні проекти, в тому числі міжнародні. На сьогоднішній день у філіях академії навчається понад 300 тисяч дітей, залучених до наукової та дослідницької діяльності МАН і щороку ця цифра зростає. Цьогоріч, завдяки нардепу Олесю Довгому, збільшено фінансування науково-дослідницького закладу, що дало змогу майбутнім науковцям з Кіровоградщини взяти участь у численних заходах Малої Академії Наук.

До участі у Всеукраїнських літніх школах МАН запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів. Зазвичай, учні літніх наукових шкіл є учасниками різноманітних обласних, всеукраїнських, міжнародних інтелектуальних конкурсів, турнірів, олімпіад, які виявляють високий рівень підготовки та творчі здібності. Саме таким виявився учень Світловодської спеціалізованої загально-освітньої школи №7 (природничо-математичного профілю) Денис Яблуновський, заявку якого на участь у літніх школах було розглянуто і підлітка запросили на навчання. 11 червня він вирушив до Кам’янця-Подільського.

Денису 15 років, цього року він закінчив 8-ий клас. Він відмінник, постійний учасник інтернет-олімпіад та Всеукраїнських конкурсів, таких як "Олімпіс", "Бобер", "Кенгуру" та інших. Денис – цілеспрямований, серйозний та допитливий хлопчина, який обрав пріоритетом свого життя науку та спорт. Участь у літній школі МАН стане поштовхом для обрання майбутньої професії та майбутніх перемог у Всеукраїнських олімпіадах з інформатики та програмування, вважає його мама-педагог Ірина Яблуновська. З нею згоден і наш представник у Верховній Раді України Олесь Довгий:

"Діти – наше майбутнє. Важливо, щоб вони навчалися, розвивалися, свідомо обирали професію, готували себе до майбутньої праці в Україні. Літні наукові школи МАН – чудовий майданчик для реалізації цієї ідеї".


Ми знаємо, що планом занять у літній школі передбачена повноцінна навчальна програма відповідно до профілю; курс спеціалізованої англійської мови на наукову тематику; навчально-тематичні екскурсії і багато чого іншого, але будемо раді почути розповідь самого учня – Дениса Яблуновського після повернення у рідне місто.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 19 серпня 2017
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 19 серпня 2017
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top