Вівторок, 24 листопада 2020
Станіслав Бондаренко Фоторепортаж Відео Добрі справи

Ми завжди раді усім охочим допомогти! Новина з фото Новина з відео

Ми завжди раді усім охочим допомогти!
Якщо сьогодні ми пояснимо оточуючим, що робити добрі справи, займатися благодійністю — це життєва необхідність, то вже завтра, ймовірність того, що тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, допоможуть — значно зросте!


Перший аукціон "Зимова казка" був організованій громадською організацією "Світле місто" у грудні 2016 року. 22 мецената люб’язно надали лоти для проведення аукціону. Це були здебільшого майстри декоративно-ужиткового мистецтва та деякі організації м.Світловодськ. За підсумками першого аукціону діти з малозабезпечених родин отримали солодкі подарунки та можливість цікаво відсвяткувати день Святого Миколая.

Ми завжди раді усім охочим допомогти!
Перший аукціон "Зимова казка"


У грудні 2017 року ГО "Світле місто" (голова Богдан Дроздов) та ГО "Крила душі" (голова Станіслав Бондаренко) організували благодійний аукціон на підтримку Власівського пансіонату для ветеранів Війни та праці з геріатричним відділенням. На аукціоні було представлено 23 лоти, майже всі від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Мабуть так склалося, що творчі люди мають чуттєві душі, вони легко відгукнулися на заклик зробити добру справу. Ми дякуємо Надії Павлівлівні Горбачовій, Марині Ісаевій, Галині Тумановській, Віктору Сачко, Корсун Людмилі, Наталії Марковой, Ірині Скалацькій, Зінаїді Панченко, Яні Проші-Колесник, Дарьї Крупскій, Тетяні Соляр, Світлані Казанджиєвій. Також для благодійного аукціону свої лоти підготували ГО "Крила душі", ГО "Світле місто", Арт-галерея "Наше місто".

Ми вдячні і учасникам аукціону, які не шкодували часу та грошей на добру справу. В цьому році розширилась географія покупців-меценатів, ними стали жителі не тільки зі Світловодська, а й Києва, Харкова та Кропивницького.

Висловлюємо вдячність за допомогу у вирішенні організаційних питань ГО "Майбутнє без меж" (голова Ганна Курусь). Дякуємо Арт галереї "Наше місто" за надане приміщення для проведення репетицій. Висловлюємо подяку директору Кременчуцької ГЕС Сергію Олександровичу Яременко за наданий транспорт для перевезення дітей на Власівку.

За підсумками благодійного аукціону нами було зібрано 1950 грн. Цього вистачило на невеличкі вітамінізовані подаруночки, кожному мешканцю пансіоната. Всього у Власівському пансіонаті для ветеранів війни та праці проживає близько 200 людей.

Народна мудрість завжди навчає шанувати старших. Притчі та казки розповідають як погане відношення до літніх людей може віддзеркалитись на власній старості. Шануючи старість, 13 січня у Власівському пансіонаті для ветеранів війни і праці пройшов душевний захід. Діти (вихованці ГО "Крила душі") виступили в концертному залі пансіонату, співали пісні, колядки, розповідали Різдвяні вірші. А після концерту обійшли пансіонат — відвітали тих, хто був не в змозі потрапити до концертної зали. Заходили до кімнат, колядували, дарували увагу та подаруночки, які були придбані за отримані з благодійного аукціону кошти. Колядники викликали багато позитивних емоцій, деякі старенькі люди аплодували, а деякі навіть плакали. Дітки й самі були раді, що змогли подарувати тепло, частинку добра і любові самотнім людям. Цей захід і для дітей став цінним уроком та своєрідним щепленням. Сподіваємось, в майбутньому вони не піддадуться вірусу "черствого серця". Вони своїми очима побачили і зрозуміли, що старших людей треба шанувати та допомагати їм.

Нашою метою було привернути увагу громади до людей які живуть у Власівському пансіонаті для ветеранів Війни та праці. Своїм прикладом ми доводимо, що для того, щоб допомогти іншим не потрібні великі кошти. Набагато важливіше не черствіти душею та виробляти для себе таку корисну звичку як допомога іншим. Є дві реакції у людей: перша — це тверде розуміння, що допомагати — це правильно; друга — ствердження того, що це здирництво та безнадійна справа, все одно всім не допоможеш… Якщо сьогодні ми пояснимо оточуючим, що робити добрі справи, займатися благодійністю — це життєва необхідність, то вже завтра, ймовірність того, що тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, допоможуть — значно зросте!

Зробити таку акцію неможливо самотужки, пропагувати добрі справи неможливо в самотності, давайте гуртуватися та робити добрі справи разом. Це не остання акція, ми й надалі будемо рухатися в заданому напрямку — робити добрі справи, мотивувати громадян бути більш активними. Ми завжди раді усім охочим допомогти!

Тож, долучайтеся!

ГО “Світле місто”facebook.com/groups/svitlemisto

ГО “Крила душі”facebook.com/ГО-Крила-душіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top