Понеділок, 06 липня 2020
ТОП-новини Події

Кілька будинків, 3 гуртожитки і поліклініка — без тепла у Світловодську Новина з фото

Кілька будинків, 3 гуртожитки і поліклініка — без тепла у Світловодську
Мешканці міста продовжують висловлювати у соцмережах своє обурення тим, що дуже повільно розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 у Світловодську. Продовжують мерзнути тисячі людей.


Сьогодні зранку ми звернулися до заступника міського голови з питань ЖКГ Дмитра Дмитришина з проханням розповісти про стан справ на цей момент.

Ось що він розповів. Через пориви теплотрас без тепла перебувають будинки за такими адресами: вул. Героїв України, 49; Закамінна, 7; Бойка, 13; поліклініка Світловодської ЦРЛ, що на вулиці Павлова. Якщо холодно в інших будинках, то це проблема не теплопостачальника, а підприємства (колишнього ЖЕКу), яке обслуговує будинок.

Немає централізованого опалення і в трьох гуртожитках, що обслуговує КП "Добробут", оскільки загальний їх борг за використане тепло складає 2 мільйона 70 тис грн. Прийнято рішення про електричне опалення у двох гуртожитках: на Приморській, 38 та Приморській, 74. І якщо мешканці першого гуртожитку відгукнулися на пропозицію і почали активно встановлювати електроприлади за власний рахунок, то у другому, чекають на тепло від "Світловодськпобуту".

На наше запитання, як же вийти із ситуації, маючи двомільйонний борг, заступник мера сказав, що є пропозиції, які ще не розглядалися виконавчим комітетом і сесією міської ради. Суть їх полягає у тому, щоб орендну плату, що отримує КП "Добробут", спрямовувати на оплату боргів минулих років. Таким чином можна буде "гасити" борг у сумі близько 360 тис. грн на рік. Тих мешканців, які мають заборгованість за 3 місяці і більше треба попереджати про виселення з кімнати з наданням ліжко-місця у гуртожитку.

Чи погодиться на подібну "реструктуризацію" боргу СП ТОВ "Світловодськпобут" Сьогодні зранку ми звернулися до заступника міського голови з питань ЖКГ Дмитра Дмитришина з проханням розповісти про стан справ на цей момент.

Ось що він розповів. Через пориви теплотрас без тепла перебувають будинки за такими адресами: вул. Героїв України, 49; Закамінна, 7; Бойка,13; поліклініка Світловодської ЦРЛ, що на вулиці Павлова. Якщо холодно в інших будинках, то це проблема не тепло постачальника, а обслуговуючого підприємства (колишнього ЖЕКу).

Немає централізованого опалення і в трьох гуртожитках, що обслуговує КП "Добробут", оскільки загальний борг за використане тепло складає 2 мільйона 70 тис. грн. Прийнято рішення про електричне опалення у двох гуртожитках: на Приморській,38 та Приморській,74. І якщо мешканці першого гуртожитку відгукнулися на пропозицію і почали активно встановлювати електроприлади за власний рахунок, то у другому, чекають на тепло від "Світловодськпобуту".

На наше запитання, як же вийти із ситуації, маючи двомільйонний борг, заступник мера сказав, що є пропозиції, які ще не розглядалися виконавчим комітетом і сесією міської ради. Суть їх полягає у тому, щоб орендну плату, що отримує КП "Добробут", спрямовувати на оплату боргів минулих років. Таким чином можна буде "гасити" борг у сумі близько 360 тис. грн на рік. Тих мешканців, які мають заборгованість за 3 місяці і більше, треба попереджати про виселення з кімнати з наданням ліжко-місця у гуртожитку.

Чи погодиться на подібну "реструктуризацію" боргу, СП ТОВ "Світловодськпобут", питання відкрите. Адже відомо, що з проханням передати їм гуртожиток на Героїв України, 67 вони публічно зверталися до міської влади. Навряд чи плани у теплопостачальника змінилися.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top