Вівторок, 07 липня 2020
ТОП-новини Відео Влада

Меншість з більшістю змагається. Хто переможе? Новина з фото Новина з відео

Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?
Таких змагань світ ще не бачив. Шостий раз міський голова Валентин Козярчук намагається провести 41-у сесію Світловодської міської ради і чим далі, тим менше депутатів відгукуються на запрошення взяти участь у пленарному засіданні: 33 (24 жовтня), 13 (25 жовтня), 11 (26 жовтня), 12 (27 жовтня), 8 (30 жовтня), 9 (31 жовтня).


Депутатська більшість, що налічує 19 народних обранців, була присутня (за виключенням Олександра Павловського) у сесійній залі лише 24 жовтня. Міський голова проігнорував пропозицію Віталія Тетяніченка внести до порядку денного звіт секретаря міської ради, більшість обурилася і з того часу на сесію — ні ногою. Але це не заважає Валентину Козярчуку, Юрію Сапянову і депутатській меншості кожного разу влаштовувати у сесійній залі щось на зразок прес-конференції. Так було і 31 жовтня протягом однієї години робочого часу.

Міський голова доповів про те, що 30 жовтня відвідав керівників області — голову ОДА Сергія Кузьменка і голову облради Олександра Чорноіваненка.

"У голови ОДА є розуміння цієї ситуації і бачення вирішення проблеми. Є наміри звертатися до Верховної ради з ініціативою розпустити Світловодську міську раду", — сказав Валентин Козярчук.


"Голова облради, який є і головою обласної організації партії "Батьківщина" на мою заяву про те, що ваша фракція зриває сесію, відповів: "Вони дорослі хлопці, все вирішують самі. Треба сідати і домовлятися", — інформував присутніх далі міський голова і обурювався: "Про що домовлятися? Пиляти бюджет — не буду і не дозволю!"


Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?

Юрій Сапянов закликів до свідомості депутатську більшість:

"Якщо їм допекло слухати звіт, треба зібрати одну третину підписів і вимагати скликання позачергової сесії". Секретар ради навіть припустив такий розвиток подій: міський голова — у відрядження, він головуватиме на сесії і… "розглянемо звіт, щоб все було у законний спосіб".


Як завжди, міський голова пригрозив неслухняним депутатам, що має намір підготувати заяви до СБУ прокуратури і поліції. На його думку "компетентні органи" повинні негайно розслідувати таку деструктивну поведінку більшості:

"Я сподіваюся, що правоохоронні органи почнуть опитувати всіх під протокол і тоді будуть певні висновки і певні наслідки… Невиплата заробітної плати — це кримінальна відповідальність".


Правда, не уточнив, чия саме відповідальність.

Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?

Неодноразово мер нагадував усім, що у нас на Сході війна, а ми тут у політику граємося, підриваємо основи місцевого самоврядування. І ось пролунав привіт зі Сходу! Присутня у залі учасниця АТО, адміністратор групи "Світловодськ патріотичний" у Фейсбуці, що налічує понад 3 тисячі учасників, Олена Коломоєць взяла слово і розповіла присутнім про що треба сьогодні хвилюватися — опалювальний сезон у місті буксує.

"Вчора говорили, що запустили тепло у школі №4. Тепла немає, діти прийдуть після канікул на навчання у холодні приміщення. Терапевтичне відділення ЦРЛ не підключено, а там лікуються люди із запаленням легенів! На Гетьмана Марка Жмайла (Кірова), 5 тепла теж немає. На Героїв України, 58 — трасу розкопали, потім закопали, а тепло так і не подали. У дитячому садочку №14 діти мерзнуть!" — обурювалася Олена.


Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?
Олена Коломоєць

Вона також розповіла, що хтось із керівників міста сказав їй:

"Поки ви не почнете подавати заяви до суду на теплопостачальника, нічого не зміниться, бо у нас немає на нього ніяких важелів впливу…"


"Чому я повинна подавати до суду? Навіщо тоді ви мені тут, якщо у вас немає важелів?" — ставила радикальні запитання владі ветеран АТО.


У відповідь отримала розлогу історію відносин влади з СП ТОП "Світловодськпобут" від самого початку діяльності міського голови, про численні засідання комісії з надзвичайних ситуацій і коротку фразу, схожу на заяву, що заспокоїть, можливо, обурену громадянку і решту мешканців міста:

"Світловодськпобут" запевняв, що 31 жовтня до 18:00 запустять всі котельні".


Почекаємо?

Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?
Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?
Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?
Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?
Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?
Меншість з більшістю змагається. Хто переможе?Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • llarus Користувач offline

  • 31 жовтня 2017 19:57
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 16.05.2015 | 57 комментарів | 0 публікацій
як справжні джентльмени ви - мер (разом із секретарем лісорубом) повинні сісти у великий червоний ікарус та съ.валити з міста як найдалі захопивши із собою половину депутатів
  • Нравится
  • 10


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top