П’ятниця, 24 січня 2020
Спорт

Змагання у Кременчуці

Змагання у КременчуціОстанніми роками у членів світловодського Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" та аналогічних кременчуцьких об’єднань склалися гарні дружні стосунки. Жоден спортивний або мистецький захід, який влаштовується партнерськими організаціями, не обходиться без гостей з сусіднього міста.
От і нещодавно, 5 квітня, "добрадівці" вранці вирушили до Кременчука. Там на "Молодіжному" в приміщенні ЗОШ №12 Кременчуцьке міське спортивне товариство "Спартак" проводило спортивно-мистецьке дійство під назвою "Сила духу".


Зібралося нас чотирнадцятеро, з них шестеро — візочники. В маршрутці, наданій нам на благодійних засадах фірмою "Світ-Автолегіон" (за що ми їм щиро вдячні!), було трішечки тіснувато, але це лише сприяло зміцненню наших лав! Кременчук зустрів приємною теплою погодою і такими ж теплими посмішками господарів. За допомогою волонтерів ми подолали декілька крутеньких східців і опинилися в спортзалі. Вздовж однієї зі стін на столах і стендах розмістилася виставка різьблення по дереву, плетіння з бісеру, вишивка і т. ін. Дуже гарні самі по собі, ці роботи наповнені ще й тією самою силою духу людей, що їх виготовили. Наприклад, кременчужанин Сергій Міщенко. Через хворобу цій людині складно виконувати навіть найпростіші побутові справи. Але ж яка різьблена краса виходить з-під його таких неслухняних рук! А вишивка організатора заходу Наталії Герасименко, котра, між іншим, є майстром спорту, Чемпіонкою України та Росії з легкої атлетики, вразила своєю красою і довершеністю.

Достойне місце серед предметів рукоділля зайняли і роботи наших дівчат — Олесі Євтушенко, Маші та Даші Податель. Підтвердженням цього є грамоти, отримані ними.

Змагання у КременчуціНу, а в спортивних "битвах" світловодці теж не пасли задніх. Призерами змагань стали Олеся Євтушенко (кидання м’ячика і шашки), Любов та Олександр Іваненки (м’ячик та шашки відповідно), Юрій Борщ (шашки), Михайло Мірошниченко та Наталя Пустовіт (слалом на візках). Дивно, але залишилися без нагород наші визнані лідери — Геннадій Капкан та Василь Погодаєв. Мабуть, просто це був не їх день. Перемоги в них попереду, ми в цьому впевнені!

Вручення грамот і невеличких подарунків поєдналося з процесом поїдання тортів і цукерок. Солодощів гостинні господарі приготували так багато, що з’їсти все було просто фізично неможливо!

На згадку про цю подорож керівник нашого загону волонтер Людмила Ситник зробила цілу купу гарних фотографій. Коли зараз їх переглядаєш, бачиш, як світилися в той день обличчя у всіх присутніх. Ми такі веселі, усміхнені, навіть щасливі!

Додому повернулися в доброму гуморі. Не було навіть натяку на втому, яка зазвичай буває після поїздок!

Юрій Борщ,
член керівної ради Центру "Добрада".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top