П’ятниця, 07 травня 2021
Влада

Звернення до територіальної громади міста

Міський голова Юрій КотенкоМіський голова Юрій КотенкоШановні світловодці!
"Наше місто — наш дім" — це всім відомий девіз, який слід кожному не лише пам'ятати, а й втілювати в життя. Всі ми хочемо бачити його квітучим, чистим, охайним, затишним та благоустроєним. Це, погодьтеся, залежить від кожного з нас. Своєчасно виконана робота — запорука того, що наше місто буде успішним та красивим протягом усього року.

Всі ми є очевидцями того, що останнім часом все більше Світловодськ забруднюється відходами, утворюються так звані несанкціоновані звалища. Робота з їх знешкодження проводиться комунальними службами, але кількість їх постійно збільшується. Сьогодні зусиллями міської влади проводяться додаткові заходи з поліпшення вивозу сміття та прибирання міста.


Найближчим часом буде проведено конкурс на кращі будинки квартального комітету та кращий будинок ЖЕКу, мета якого — поліпшення благоустрою та санітарного стану міста.

Депутати міської ради та виконавчий комітет звертаються до керівників підприємств усіх форм власності та господарів приватного сектору з закликом взяти активну участь в роботах з благоустрою, навести лад біля своїх підприємств та будинків.

Будьте господарями свого рідного міста! Пам'ятайте, що чистота і затишок в рідній оселі залежить від нас з вами. Лише разом ми зробимо Світловодськ чистим та затишним.

Депутати міської ради та міський голова Юрій Котенко.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top