Четвер, 19 жовтня 2017
Економіка

Нове у Податковому кодексі

Фото: brokcenter.com.uaФото: brokcenter.com.uaЗ 1 січня 2011 року набирає чинності Податковий кодекс України від 4 грудня 2010 року. Прийнятий Податковий кодекс вперше зібрав в одному документі всі норми, що регулюють оподаткування у державі, він має 20 розділів, кожен з яких відповідає Конституції України.
За словами прем'єр-міністра України Миколи Азарова, передбачене у Податковому кодексі зниження ставок основних податків зробить податковий режим більш привабливим. Зокрема ставку податку на прибуток, яка сьогодні складає 25%, буде зниженою 2011 року до 23%, 2012 – до 21%, 2013 – до 19%, а з 2014 року – до 16%. Крім того, ставку податку на додану вартість з 2014 року буде зменшеною до 17%.
Вперше в Україні вводиться податок на нерухомість, проте звільняються від нього ті, у кого житлова площа нерухомості не перевищує 120 кв. м. при проживанні у квартирі та 250 кв. м – у будинку.

Збережено спрощену систему оподаткування обліку та звітності (єдиний та фіксований податки). Перехідними положеннями (XX Розділ) визначено вичерпний перелік податків і зборів, які не сплачуються платниками єдиного податку.

Крім того, паралельно із Прикінцевими та Перехідними положеннями Кодексу діятиме Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України» від 2 грудня 2010 року №2756-ІV.

Текст Податкового кодексу та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України» від 2 грудня 2010 року №2756-ІV було опубліковано в офіційному друкованому виданні Верховної ради – газеті «Голос України» 4-го грудня 2010 року №229-230 (4979-4980). Також текст документа розміщено на офіційних веб-сайтах ДПА України (www.sta.gov.ua) та ДПА у Кіровоградській області (www.sta.kr.ua).

Сектор масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян Світловодської ОДПІ.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top