Четвер, 23 січня 2020
Спорт

Спотрсмени центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" посіли друге місце

Спотрсмени центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" посіли друге місцеВже традиційними стали спартакіади Кіровоградської обласної організації інвалідів ВОІ "СОІУ" серед людей з обмеженими фізичними можливостями.
Учасниками шостої спартакіади, що відбулася в Кіровограді 11 вересня на базі дитячої спортивної школи №3, були представники різних районів області. Не став винятком і Світловодськ. Наше місто на обласній спартакіаді представляли члени Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" Роман Шавловський та Валентина Тимофєєва.


Спотрсмени центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" посіли друге місцеЗмагання проводились з п'яти дисциплін: шахи, шашки, дартс, настільний теніс, стрибки з місця. Хоча конкуренція була досить значною (всього у змаганнях брали участь 79 осіб), світловодські спортсмени вибороли почесне 2 місце з дартсу серед жінок та чоловіків і привезли додому "срібні" нагороди. Переможці спартакіади дістануть змогу потрапити до складу обласної команди для участі у Всеукраїнських змаганнях ВОІ "Союз організацій інвалідів України" в м. Алушта.

Олена Шаньгіна,
голова Центру "Добрада".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top