Середа, 29 січня 2020
Корисна інформація

Як подбати про своє здоров’я у спеку

Як подбати про своє здоров’я у спекуНаступного тижня синоптики прогнозують просто неймовірну спеку. Зверніть увагу на прогноз погоди – у понеділок на нас чекає до +40С°! Дотримуйтеся порад лікарів, бережіть себе та своїх близьких!
Аби уберегти своє здоров’я від негативного впливу спеки, перш за все необхідно збільшити кількість вживання рідини впродовж дня. Крім того, треба уникати вживання алкоголю, носіння тісного одягу й надмірних фізичних навантажень.


За словами лікарів, люди похилого віку повинні часто вживати воду, не очікуючи на відчуття спраги. "Більш пильно потрібно слідкувати за водним статусом людей, які не можуть обслуговувати себе самостійно. До таких належать лежачі хворі, діти, пацієнти зі зниженою розумовою функцією".

Кардіологи також радять уникати влітку вживання алкоголю, особливо важких алкогольних напоїв. "Люди з підвищеною чутливістю до спеки мають залишатися у прохолодних або кондиційованих приміщеннях протягом того часу, коли сонце перебуває у своїй найбільш активній фазі (з 12:00 до 16:00). Важливо звертати увагу на одяг. У період літньої спеки потрібно обирати одяг з легких і натуральних матеріалів, носити головні убори.

Спека – це той період, коли можна не обмежувати проведення водних процедур. Крім того, у спекотні періоди необхідно знизити звичайну фізичну активність. Обмін тепла в організмі людини (метаболічна теплопродукція) залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку та будови тіла. Люди мають знати про підвищення ризику при фізичній активності під час спекотної погоди та симптоми теплового удару.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Nataha

  • 2 серпня 2010 21:37
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
во время такой аномальной жары хорошо бы запустить фонтан на обелиске.... winked
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top