Четвер, 13 травня 2021
Светловодск Актуально

До уваги громадян, які користуються природним газом

До уваги громадян, які користуються природним газомВ м.Світловодську та смт.Власівка мають місце випадки самовільного встановлення газових водонагрівачів кухонного типу з відводом продуктів згорання у приміщення. Вимоги «Правил безпеки систем газопостачання України» щодо забезпечення кратності повітрообміну в приміщеннях кухонь типового житлового фонду розраховані, виходячи з можливості установки на кухні лише одного газового приладу, що працює без відводу продуктів згорання в димохід – побутової газової плити. Додаткова установка проточного газового водонагрівача, що працює з виводом продуктів згорання в приміщення, де він встановлений, призведе до неспроможності вентиляційної системи забезпечити необхідну кратність повітрообміну та створить реальну загрозу отруєння мешканців продуктами згорання.


Застосування в житловому фонді, спорудженому за типовими проектами, проточних газових водонагрівачів без виведення продуктів згорання в димохід неможливо.

Встановлення газових приладів та виконання супутних монтажних робіт на системах газопостачання можливе тільки спеціалізованими підприємствами з експлуатації газового господарства на підставі проекту. Технічні умови на встановлення додаткових приладів надаються Світловодським УЕГГ за умови відповідності системи газопостачання та наявності відповідних дозволів.

Шановні споживачі природного газу! Бережіть своє життя, не допускайте сторонніх осіб до виконання робіт на системах газопостачання. Про всі випадки порушень правил безпеки негайно телефонуйте за тел. 104. За умови дотримання правил безпеки газ не заподіє вам шкоди.

Адміністрація Світловодського УЕГГ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Tyler

  • 13 лютого 2009 09:04
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Если правильно пользоваться и не устанавливать газ колонки в ваннах (слышал некоторые идиоты так делают) то никто не отравиться
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top