Четвер, 03 грудня 2020
Светловодск Спорт

Всеукраїнський турнір

27-31 жовтня Світловодськ приймав учасників Всеукраїнського турніру з футболу серед юнаків 1996-97 та 1998-99 р.р.н. Участь у змаганнях взяли 16 команд (по вісім у кожній віковій групі) з Кіровограда, Києва, Кременчука, Комсомольська, Олександрії та, звичайно ж, Світловодська.
Турнір, за підтримки секретаря міської ради, був організований і проведений колективом ДЮСШ №1, управлінням молоді і спорту (головний спеціаліст В.Мороз) та завдяки спонсорської допомоги колишніх вихованців спортивної школи Ю.Іщенка, С.Миська, М.Апілота, О.Несіна, Г.Мельника, С.Білоуса та інших прихильників футболу.


Команда 96-го р.н. посіла 4-е місце, поступившись в останньому поєдинку за 3-4 місця олександрійському «Кристалу» з рахунком 0:1. Кращий гравець команди – Олег Брижатюк.

А от команда 98-го року влаштувала для своїх вболівальників справжнє свято футболу, пройшовши по своїх суперниках стихійним лихом: «Шкети» (Кіровоград) отримали 5 м’ячів у свої ворота (у відповідь – 0), олександрійський «Кристал» «піймав» у сітку 8 (у відповідь – 0). Найважчими були зустрічі із київськими «Оболонню» (рахунок 2:1) та «Зміною» (півфінал, рахунок теж 2:1). У фінальній зустрічі спокійно поклали «трьошку» у сітку воріт кременчуцького «Кременя» (у відповідь знову 0). В результаті команда посіла перше місце і стала переможцем турніру. Кращими гравцями команди тренер Ю.Василенко назвав С.Порошина, Т.Миська, А.Антипенка. А кращим гравцем турніру було названо Олександра Нагернюка. Хлопці отримали призи та подарунки.

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top