Неділя, 09 травня 2021
Светловодск Влада

Депутат Верховної Ради побував у Світловодську

Депутат Верховної Ради побував у Світловодську5 листопада Світловодськ з робочим візитом відвідав народний депутат України Валерій Кальченко. Під час прес-конференції він зустрівся з депутатами облради від БЮТ, місцевими активістами блоку Юлії Тимошенко, представниками ЗМІ міста.
Акцентував увагу на трьох важливих питаннях, по яких депутати ВР не можуть дійти згоди: зміни до бюджету 2008 р.; зміни до законів України про подолання наслідків світової кризи; затвердження бюджету 2009 р.


Сказав, що реальний термін виборів – 25 січня. І разом з тим підкреслив, що їх хочуть ті, хто займається політиканством, а сьогодні головне – рятувати економіку. Навіть соціальні дослідження у Світловодську показали, що на вибори погоджується прийти трохи більше 50% людей. За 100 грн. від конкретної партії за неї готові проголосувати 10% опитаних, за 200 грн. – 60%, причому за будь-яку партію.

В.Кальченко також відповів на запитання журналістів. Наступний тиждень роботи парламенту, підкреслив В.Кальченко, повинен розставити всі крапки над «і»: коли в нас будуть вибори (до початку Нового року чи після), в тому числі до місцевих рад.

Вікторія АРХИПОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top