Неділя, 16 травня 2021
Спорт

Відкриттю олімпійських ігор присвячується

Відкриттю олімпійських ігор присвячуєтьсяОтже, дочекалися – Олімпіаду у Пекіні відкрито і мільйони людей у всьому світі, затамували подих щонайменше на два тижні – адже саме стільки триватиме величне спортивне дійство у китайській столиці. Україно, вперед!!!
Та в день відкриття 29-ї олімпіади управління молоді і спорту виконавчого комітету Світловодської міської ради, за підтримки секретаря міськради Геннадія Френкеля, вирішило не лишатися осторонь від світового руху олімпійського вогню, і провели в нашому місті обласну спартакіаду з футболу, пляжного волейболу та дартсу. В спортивних заходах взяли участь голова НОК України в Кіровоградській області Володимир Ковальов, директор обласного ЦФЗН Марина Марініна, представники виконавчого комітету та управління молоді і спорту Світловодська.Урочисте відкриття проходило біля Вічного вогню, де присутніх зі святом спорту привітали перший заступник міського голови Юрій Лукинський та голова ветеранського волейбольного клубу Микола Литвиненко. Після цього право запалити символічний олімпійський вогонь надали майстру спорту з боксу Івану Величку та ветерану спортивного руху Олександру Форостяному (молодість і досвід разом запалили вогонь, символізуючи таким чином вічний і непорушний зв’язок поколінь, відданих спорту).

Потім кортеж з вогнем та національним олімпійським прапором пройшов вулицями міста, для того щоб кожен світловодець зміг відчути свою приналежність до події світового значення.

На міському стадіоні олімпійський вогонь було передано учасникам змагань. Перед початком спортивних ігор Володимир Ковальов провів вікторину на олімпійську тематику серед учасників та глядачів. І кожна правильна відповідь була відзначена подарунком.

А потім відбулися змагання з футболу між командами ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2 та волейболу між молодими спортсменами та ветеранами, а у парку дозвілля ім. Т.Шевченка було проведення змагання з дартсу за участі організації «Інваспорт».

Того дня без призів не залишився ніхто. Їх отримували із рук організаторів – начальника управління молоді і спорту Нелі Брусенцевої, головного спеціаліста у справах фізичної культури і спорту Василя Мороза та керівника центру «Спорт для всіх» Інни Шарової.

По закінченні змагань свято тривало і на всіх бажаючих чекала виїзна торгівля та різноманітні розваги.

Відкриттю олімпійських ігор присвячуєтьсяВідкриттю олімпійських ігор присвячуєтьсяВідкриттю олімпійських ігор присвячується


«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top