Середа, 22 січня 2020
Светловодск Авто

ДАІ повідомляє

ДАІ повідомляєУ Світловодську та Світловодському районі станом на 29.02.08 р. зареєстровано 42 дорожньо-транспортні пригоди. Із них 6 облікові, в яких 2 особи загинули та 8 травмовано. Порівнянно з минулим роком за аналогічний період сталося 22 ДТП, 7 облікових, в яких 10 осіб отримали тілесні ушкодження.
З вини нетверезих водіів скоєно 3 ДТП, в яких 1 особа отримала тілесні ушкодження. 12 ДТП із загальної кількості – це наїзд на перешкоду, в яких 1 особа загинула та 7 отримали тілесні ушкодження. Майже всі ДТП сталися внаслідок неналежного утримання вулично-дорожньої мережі міста. 2 ДТП сталися внаслідок порушення ПДР України пішоходами, в яких 1 особа загинула та 1 отримала тілесні ушкодження.


Аварійно-небезпечні ділянки: а\д Канів-Черкаси-Кременчук (188 км, 204 км); у Світловодську – перехрестя вул. Миру-Чкалова; вул. Леніна (ринок "Світанок"); перехрестя Леніна – В. Бойко; гребля Кременчуцької ГЕС.

Тільки з початку лютого на території обслуговування Світловодського ВДАІ скоєно 16 ДТП, в яких 2 особи отримали тілесні ушкодження та одна особа загинула: 04.02.2008 р. о 18.30 на а/д Канів-Черкаси-Кременчук (178 км) водій автомобіля ВАЗ 21051 перевищив безпечну швидкість, допустив перекидання автомобіля, та був доставлений до ЦРЛ; о 15.00 09.02.2008 р. на греблі Кременчуцької ГЕС водій автомобіля ВАЗ 2105 не вибрав безпечної дистанції та допустив наїзд на дерево, пасажир загинула на місці пригоди, водій доставлений до ЦРЛ.

Співробітники Світловодського ВДАІ за минулий тиждень виявили: 5 осіб, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння; 56 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за грубі порушення ПДР. Три автомобіля поставлено на штрафмайданчик.

Працівники Світловодського ВДАІ для зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод переглянули місця несення служби черговими нарядами; виступають у засобах масової інформації та в трудових колективах; здійснюють профілактичні заходи в навчальних закладах.

В.САП’ЯНОВ,
начальник Світловодського ВДАІ, майор міліції.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top