Четвер, 13 травня 2021
Фоторепортаж Влада

На сесії міської ради

На сесії міської радиСімдесят четверта сесія Світловодської міської ради п'ятого скликання відбулася 25-го травня у міському Палаці культури. На засідання були присутніми 34 народні обранці.
Першим депутати вирішили розглянути питання стосовно заяв щодо відключення громадян від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Вони активно почали обговорювати проблему. Зокрема Григорій Золотаревський зазначив, що прийняте на минулій сесії рішення з даного питання виконується не в повному об'ємі, і запропонував внести до нього певні корективи. Далі заслухали звіт першого заступника міського голови Юрія Лукинського про роботу міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання, яку він очолює.


Результати роботи не задовільнили ні присутніх в залі "індивідуальників", ні депутатів. Але Юрій Леонідович озвучив досить цікаву інформацію про те, що із числа тих, хто вже подав заяви на розгляд комісії, ні у кого не має погодження та проекту робіт по встановленню котлів автономного опалення, жоден з них не прийнятий відповідно встановленої процедури управлінням газового господарства до експлуатації. (Тобто, котли встановлені самовільно найманими працівниками, про кваліфікацію яких нічого не відомо? Так само, як і не відомо про те, чи дотримано елементарні правила техніки безпеки при встановленні зазначених котлів? – Ред.)

Але більшість депутатів зійшлася на тому, що досить займатися "балачками", час приймати рішення. Щоправда, депутат Валентин Козярчук висловив сумніви, що нинішня влада спроможна вирішити це питання, і порадив людям звертатися до суду.

Секретар міської ради Віталій Юшко нагадав, що суди тривають вже давно, а щоб вирішити ситуацію, запропонував проект рішення ради, в якому зокрема зазначено: "…Зобов'язати постійно діючу міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (голова комісії Ю. Лукинський) розглянути заяви громадян, які станом на 1 травня 2010 року встановили індивідуальне опалення в квартирах та нежитлових приміщеннях без дозволів відповідної міжвідомчої комісії, та надати їм дозволи на відключення квартир та нежитлових приміщень від систем централізованого опалення та гарячого водопостачання…"

Рішення присутні "індивідуальники" зустріли оплесками і залишили залу засідань.

Далі рада розглянула майже традиційні питання: уточнення бюджету, питання соціально-економічного розвитку, врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Цікавим виявилося останнє питання – про нагородження Почесним знаком Світловодської міської ради "За заслуги перед Світловодщиною". Точніше, це було затвердження кандидатур, які винесли на розгляд депутатів члени виконавчого комітету.

Отже, після виконкому кандидатур залишилося лише шість. Спроба проголосувати "пакетно" пройшла невдало. Постала загроза залишитися в День міста без відзнак Світловодської міської ради. До питання повернулися і почали голосувати за кожного окремо. Достатньо голосів набрала лише одна кандидатура. Та на думку багатьох депутатів, серед "непроголосованих" теж багато гідних.

Повернулися до обговорення питання ще раз. В результаті п'ять із шести таки отримають почесну відзнаку до Дня міста. Отже, цього року Почесним знаком Світловодської міської ради "За заслуги перед Світловодщиною" мають нагородити благочинного Світловодського та Онуфріївського районів Олександрійської єпархії, настоятеля кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці КОВАЛЕНКА Олександра Івановича (1961 р. н.); поета, краєзнавця, журналіста ЖУРАВСЬКОГО Владислава Васильовича (1937 р. н.); уродженця міста Новогеоргіївська, учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни, поета, перекладача ОВЕРЧЕНКА Костя Гавриловича (1920 р. н.); автора фундаментальних праць із історії українського козацтва, кандидата історичних наук СТОРОЖЕНКА Івана Сергійовича (1930 р. н.); учасника будівництва Кременчуцької ГЕС, відмінника енергетики та електрифікації СРСР БАКУНА Віталія Івановича (1935 р. н.).

Наприкінці розглянули депутатські запити. На цьому сімдесят четверту сесію міської ради було оголошено закритою.

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Tyler Користувач offline

 • 2 червня 2010 11:13
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 563 комментарів | 0 публікацій
т. е. если достать все нужные бумажки на котел, проект и пр., то можно узаконить индивидуальное отопление?
 • Нравится
 • 0
 • McSim Користувач offline

 • 2 червня 2010 11:56
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.06.2009 | 94 комментарів | 0 публікацій
Получается так ))) Вот только газовое хозяйство не выдает проектов на котлы... им теплосеть не разрешает ))))))
И небольшое дополнение, выдержка из статьи о повышении тарифов в Киеве: "...Кроме того, тариф на централизованное отопление при наличии счетчика с 1 июня составляет 184,41 грн за 1 Гкал, при его отсутствии - 2,26 грн за 1 кв. м отапливаемой площади..."
Статья - "До конца года в Киеве тарифы поднимут трижды" находиться на сайте РБК
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top