П’ятниця, 07 травня 2021
Люди

Ганна Зосіна представлена до присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"

Ганна Зосіна представлена до присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"З-поміж інших питань порядку денного засідання виконавчого комітету від 28 січня розглядалося й питання висунення кандидата на присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".
Згідно з Положенням про почесні звання України, цієї нагороди заслуговують жінки, які народили і виховали до восьмирічного віку п'ятьох дітей, у тому числі усиновлених у встановленому законодавством порядку. Враховується також особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.


Нині 63-річна Ганна Іванівна свого часу народила та виховала 5 дітей. До речі, 1987 року її було нагороджено медаллю СРСР «Материнство» II ступеню. З 1983 по 1997 рік вона працювала в Центральній районній лікарні Світловодська, хоча загальний стаж становить 35 років. Життя склалося так, що з вересня 2009 року Ганна Іванівна призначена піклувальником над 14-річним сином померлої доньки...

Члени виконавчого комітету одноголосно проголосували за затвердження кандидатури Г. Зосіної на присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня».

Тетяна ЗИМА.
Фото з сайту mondvor.narod.ru.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top