Неділя, 16 травня 2021
Влада

Приватизація кімнат гуртожитків: процес розпочато

Приватизація кімнат гуртожитків: процес розпочато16-го грудня у кабінеті міського голови під головуванням секретаря міської ради Віталія Юшка відбулася нарада, присвячена питанням приватизації кімнат у гуртожитках по вул. Приморській, 38 та Леніна, 67.
У нараді взяли участь перший заступник міського голови Ю.Лукинський, начальник відділу з питань житла та ОСББ Н.Гаврилюк, керуючий справами виконкому В.Туманов, головний архітектор міста С.Батяшов, начальник БТІ В.Калатур.


Враховуючи чисельні звернення мешканців цих будинків з проханням про приватизацію житла, учасники наради вирішили доручити бюро технічної інвентаризації провести поточну інвентаризацію приміщень гуртожитків та з'ясувати питання, пов'язані з переобладнанням приміщень, що не погоджені з органом виконавчої влади, до 1 січня внести пропозиції виконавчому комітету щодо складання договору та передачі повноважень в частині підготовки приватизаційних документів кімнат в зазначених гуртожитках на 2010 p. та зобов'язали начальника КП "Добробут" О.Коротича скласти протягом січня 2010 p. договір на спільне утримання місць загального користування.

Після завершення зазначеної вище роботи БТІ має розпочати прийом документів від громадян, які бажають приватизувати кімнати в гуртожитках, відповідно до вимог Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

Отже, мешканці цих будинків, нарешті, отримали реальний шанс стати власниками житла.

"СВ".
На фото: Віталій ЮШКО, секретар міської ради, Юрій ЛУКИНСЬКИЙ, перший заступник міського голови, Наталія ГАВРИЛЮК, начальник відділу з питань житла та ОСББ під час наради.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • zpl

  • 30 січня 2010 12:17
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Проблеми приватизації кімнат в гуртожитках - інтернетфорум: https://zplv.mybb2.ru

Проблеми приватизації кімнат в гуртожитках - інтернетфорум: https://zplv.mybb2.ru
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top