Середа, 18 жовтня 2017
Влада Фоторепортаж

На засіданні виконкому

На засіданні виконкомуМинулої п'ятниці на черговому засіданні виконавчого комітету його члени розглянули більше 30 питань, по більшості з них прийнято позитивні рішення.
Приємні миті засідання
Робота почалася з двох нагороджень.

За особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку підприємництва, значні досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня підприємця Віктора МОЛЧАНОВА, голову Спостережної ради ВАТ "Світловодське АТП-13507" нагороджено Подякою Прем'єр-міністра. На це Віктор Федорович зауважив: "Мені дуже приємно, що нашу роботу помітили у Кабінеті Міністрів, і зі свого боку ми робитимемо все, аби у цей непростий час зберегти колектив та забезпечити роботу у такий спосіб, щоб наші мешканці були задоволені".

Грамотою обласного управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення за бездоганну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов'язків у справах захисту населення на території області від надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята – Дня рятівника – нагороджено начальника управління з питань НС та ЦЗН Миколу ШАЛАЄВСЬКОГО.

Від радісного – до більш прозаїчного
М. Шалаєвський нагадав присутнім про проблему по вул. Приморській – пошкоджений самотічний колектор, що приймає стоки каналізації від бульвару Дніпровський до ЗОШ №5, та доклав ситуацію станом на сьогодні: "13 серпня 2009 року ППФ "Біонт" (м. Антрацит, Луганської області) проведено телевізійне обстеження внутрішньої поверхні трубопроводу безнапірного каналізаційного колектору по вулиці Приморській. Основними дефектами бетонного трубопроводу є газова корозія, розходження труб по горизонталі, тріщини та руйнування частини труби. У зв'язку з наявністю вищезазначених дефектів КП "Світловодський міськводоканал" з листопада 2008 року по серпень 2009 року витрачено 75,8 тис. грн. на промивку цієї дільниці каналізаційного колектору.

Найбільш доцільним способом виконання робіт є безтраншейне відновлення цієї дільниці за сучасною технологією, яку запропонував ППФ "Біонт". Вартість заходів складає 84 тисячі гривень.

У разі непроведення заходів із попередження надзвичайної ситуації можливий скид неочищених господарсько-побутових стоків на міську територію та акваторію Кременчуцького водосховища поблизу водозабору ВГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград" в обсягах до 1,5 тис. куб. м на добу. Проведення аварійно-відновлювальних робіт потребує обмеження водопостачання ЦРЛ, двох ДНЗ, двох ЗОШ, 60 багатоповерхових будинків, в яких мешкають близько 4,5 тисяч осіб більше як на три доби.

Відповідно до п. 3.18 наказу МНС України від 22.04.2003р. № 119 "Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій" при скиді понад 500 куб. м ситуація відноситься до надзвичайної. Відповідно до п.6 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, який затверджено ПКМУ від 24.03.2004 р. №368 надзвичайна ситуація може бути віднесена до місцевого рівня реагування".

Обговоривши дану ситуацію, члени виконкому проголосували за виділення з резервного фонду міського бюджету 20 тисяч гривень на проведення заходів з відновлення безнапірного каналізаційного колектору по вулиці Приморській; визначення головним розпорядником коштів УЖКГ міськвиконкому, а також за те, аби влада найближчим часом звернулася до голови Кіровоградської ОДА з клопотанням про співфінансування вищезазначених заходів в сумі 64 тисячі гривень з резервного фонду обласного бюджету.

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому


Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • McSim Користувач offline

 • 15 жовтня 2009 14:25
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.06.2009 | 93 комментарів | 0 публікацій
Прикольные фотки smile smile smile
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top