Четвер, 13 травня 2021
Влада Фоторепортаж

На засіданні виконкому

На засіданні виконкомуМинулої п'ятниці на черговому засіданні виконавчого комітету його члени розглянули більше 30 питань, по більшості з них прийнято позитивні рішення.


Приємні миті засідання
Робота почалася з двох нагороджень.

За особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку підприємництва, значні досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня підприємця Віктора МОЛЧАНОВА, голову Спостережної ради ВАТ "Світловодське АТП-13507" нагороджено Подякою Прем'єр-міністра. На це Віктор Федорович зауважив: "Мені дуже приємно, що нашу роботу помітили у Кабінеті Міністрів, і зі свого боку ми робитимемо все, аби у цей непростий час зберегти колектив та забезпечити роботу у такий спосіб, щоб наші мешканці були задоволені".

Грамотою обласного управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення за бездоганну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов'язків у справах захисту населення на території області від надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята – Дня рятівника – нагороджено начальника управління з питань НС та ЦЗН Миколу ШАЛАЄВСЬКОГО.

Від радісного – до більш прозаїчного
М. Шалаєвський нагадав присутнім про проблему по вул. Приморській – пошкоджений самотічний колектор, що приймає стоки каналізації від бульвару Дніпровський до ЗОШ №5, та доклав ситуацію станом на сьогодні: "13 серпня 2009 року ППФ "Біонт" (м. Антрацит, Луганської області) проведено телевізійне обстеження внутрішньої поверхні трубопроводу безнапірного каналізаційного колектору по вулиці Приморській. Основними дефектами бетонного трубопроводу є газова корозія, розходження труб по горизонталі, тріщини та руйнування частини труби. У зв'язку з наявністю вищезазначених дефектів КП "Світловодський міськводоканал" з листопада 2008 року по серпень 2009 року витрачено 75,8 тис. грн. на промивку цієї дільниці каналізаційного колектору.

Найбільш доцільним способом виконання робіт є безтраншейне відновлення цієї дільниці за сучасною технологією, яку запропонував ППФ "Біонт". Вартість заходів складає 84 тисячі гривень.

У разі непроведення заходів із попередження надзвичайної ситуації можливий скид неочищених господарсько-побутових стоків на міську територію та акваторію Кременчуцького водосховища поблизу водозабору ВГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград" в обсягах до 1,5 тис. куб. м на добу. Проведення аварійно-відновлювальних робіт потребує обмеження водопостачання ЦРЛ, двох ДНЗ, двох ЗОШ, 60 багатоповерхових будинків, в яких мешкають близько 4,5 тисяч осіб більше як на три доби.

Відповідно до п. 3.18 наказу МНС України від 22.04.2003р. № 119 "Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій" при скиді понад 500 куб. м ситуація відноситься до надзвичайної. Відповідно до п.6 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, який затверджено ПКМУ від 24.03.2004 р. №368 надзвичайна ситуація може бути віднесена до місцевого рівня реагування".

Обговоривши дану ситуацію, члени виконкому проголосували за виділення з резервного фонду міського бюджету 20 тисяч гривень на проведення заходів з відновлення безнапірного каналізаційного колектору по вулиці Приморській; визначення головним розпорядником коштів УЖКГ міськвиконкому, а також за те, аби влада найближчим часом звернулася до голови Кіровоградської ОДА з клопотанням про співфінансування вищезазначених заходів в сумі 64 тисячі гривень з резервного фонду обласного бюджету.

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

На засіданні виконкому


Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • McSim Користувач offline

  • 15 жовтня 2009 14:25
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 4.06.2009 | 94 комментарів | 0 публікацій
Прикольные фотки smile smile smile
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top