Неділя, 09 травня 2021
Влада

На засіданні виконкому

Минулого четверга, 16 липня, на засіданні виконкому було розглянуто понад 50 питань.
Розчистка розчистці – різниця!
По більшості прийнято позитивні рішення, хоча є й відмови, скажімо "Кіровоградобленерго" не дали дозволу на розчистку повітряної лінії від гілок та дерев на вулицях міста. Цією організацією вже проведено значний обсяг робіт, і до них є певні претензії (не прибирають за собою гілок, після їхніх робіт – ніби після смерчу тощо) – і у світловодців, і у влади. До владнання спірних питань роботи проводиться не будуть, вирішили члени виконкому. Натомість ДП "Національній енергетичній компанії" одноголосно дано дозвіл на знесення 128 аварійних дерев, що знаходяться вздовж охоронної зони повітряної лінії КремГЕС – Черкаси (по вул. Єгорова від вугільного складу до АЗС "ВК і К").


Нове обслуговування – новий тариф!
У мешканців багатоповерхівки по вул. Б. Дніпровський,12 незабаром зміниться тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території: як повідомила доповідач з питання, головний спеціаліст відділу економіки І. Лемешевська, люди відмовилися від послуг ОСББ "Едельвейс" і, згідно з протоколом зборів, переходять до ЖЕКу №4. Отож, новий тариф – 1,326 грн. за 1 кв. м загальної площі.

Цього року армія туберкульозників поповнилася 11 особами
Члени виконкому регулярно отримують інформацію про стан здоров’я населення міста. Цього разу вони слухали про виконання програми протидії туберкульозу протягом 2007 - 2011 р. р.

За словами доповідчачки з питання, райфтизіатра Світлани Березюк, епідемічна ситуація з туберкульозу у місті стабільна. Захворюваність активними формами туберкульозу дещо зменшилась: у І півріччі 2008 року – 13 хворих (28,3%), у І півріччі п.р. – 11 хворих (22,8%). З відкритою формою туберкульозу ситуація інша: І півріччя 2008 року – 2 хворих (15,3%), цей же період 2009 – 6 (75%).

Спостерігається ріст питомої ваги хворих з занедбаними формами туберкульозу, але не з вини медичних працівників, а через те, що протягом 15-20 років дехто (і таких досить багато) не проходить флюорографічне обстеження.

Станом на сьогодні на обліку стоїть 73 активних хворих. Померлих серед вперше виявлених немає. Для виявлення туберкульозу серед населення проводиться туберкулінодіагностика та флюорографічне обстеження.

Флюорографічне обстеження пройшли 11914 (47,4%) осіб. Туберкулінодіагностикою охоплено 3894 (49,1%) дітей, проте це питання залишається болючим: останнім часом батьки відмовляються від тубдіагностики, до того ж існують проблеми з придбанням туберкуліну. За 6 місяців цього року дітей, які б захворіли на туберкульоз, немає.

За статистикою, більшість хворих – безробітні, проте 20% – соціально благополучні люди.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top