Вівторок, 17 жовтня 2017
Влада

На засіданні виконкому

Минулого четверга, 16 липня, на засіданні виконкому було розглянуто понад 50 питань.
Розчистка розчистці – різниця!
По більшості прийнято позитивні рішення, хоча є й відмови, скажімо "Кіровоградобленерго" не дали дозволу на розчистку повітряної лінії від гілок та дерев на вулицях міста. Цією організацією вже проведено значний обсяг робіт, і до них є певні претензії (не прибирають за собою гілок, після їхніх робіт – ніби після смерчу тощо) – і у світловодців, і у влади. До владнання спірних питань роботи проводиться не будуть, вирішили члени виконкому. Натомість ДП "Національній енергетичній компанії" одноголосно дано дозвіл на знесення 128 аварійних дерев, що знаходяться вздовж охоронної зони повітряної лінії КремГЕС – Черкаси (по вул. Єгорова від вугільного складу до АЗС "ВК і К").
Нове обслуговування – новий тариф!
У мешканців багатоповерхівки по вул. Б. Дніпровський,12 незабаром зміниться тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території: як повідомила доповідач з питання, головний спеціаліст відділу економіки І. Лемешевська, люди відмовилися від послуг ОСББ "Едельвейс" і, згідно з протоколом зборів, переходять до ЖЕКу №4. Отож, новий тариф – 1,326 грн. за 1 кв. м загальної площі.

Цього року армія туберкульозників поповнилася 11 особами
Члени виконкому регулярно отримують інформацію про стан здоров’я населення міста. Цього разу вони слухали про виконання програми протидії туберкульозу протягом 2007 - 2011 р. р.

За словами доповідчачки з питання, райфтизіатра Світлани Березюк, епідемічна ситуація з туберкульозу у місті стабільна. Захворюваність активними формами туберкульозу дещо зменшилась: у І півріччі 2008 року – 13 хворих (28,3%), у І півріччі п.р. – 11 хворих (22,8%). З відкритою формою туберкульозу ситуація інша: І півріччя 2008 року – 2 хворих (15,3%), цей же період 2009 – 6 (75%).

Спостерігається ріст питомої ваги хворих з занедбаними формами туберкульозу, але не з вини медичних працівників, а через те, що протягом 15-20 років дехто (і таких досить багато) не проходить флюорографічне обстеження.

Станом на сьогодні на обліку стоїть 73 активних хворих. Померлих серед вперше виявлених немає. Для виявлення туберкульозу серед населення проводиться туберкулінодіагностика та флюорографічне обстеження.

Флюорографічне обстеження пройшли 11914 (47,4%) осіб. Туберкулінодіагностикою охоплено 3894 (49,1%) дітей, проте це питання залишається болючим: останнім часом батьки відмовляються від тубдіагностики, до того ж існують проблеми з придбанням туберкуліну. За 6 місяців цього року дітей, які б захворіли на туберкульоз, немає.

За статистикою, більшість хворих – безробітні, проте 20% – соціально благополучні люди.

Тетяна ЗИМА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top