П’ятниця, 07 травня 2021
Події Фоторепортаж

«Мандри країною танцю»

«Мандри країною танцю» – під такою назвою 29 травня 2009 року у міському Палаці культури пройшла танцювальна вистава за участю Дитячого Клубу танцю «Тальоні» (керівник Лариса Москаленко), Дитячого хореографічного колективу «Водограй» (керівник Олена Макогон), Дитячого спортивно-танцювального клубу «Алегро» (керівники Наталія Новікова та Олексій Новіков).


Творчий звіт своєї майстерності показували перед батьками і гостями 170 дітей віком від трьох до вісімнадцяти років. Чудова атмосфера панувала у концертній залі.

Ми подорожували в історію танцю (блок історико-побутового танцю), до нас завітали гості з «Країни Мульляндії» (блок дитячих танців), ми подорожували різними країнами (блок танців народів миру), до нас завітали гості з «Кукляндії», давньогрецькі музи мистецтв привітали нас танцем Сіртаки а муза Терпсіхора виконала для нас Румбу, три номери були представлені випускниками, завершував концерт блок сучасних танців.

Ведучими нашого спектаклю були юні дарування Катерина Мусієнко, Кирило Новіков, Вікторія Ачкасова.

Дуже часто танець і пісня живуть поруч і цього разу нам допомагали юні співаки. А яскраві виступи маленьких гімнасток ДЮСШ №2 не залишили нікого байдужими.

Ми працювали плідно цілий учбовий рік, старались, переборювали труднощі, лінощі, біль, але не все виходило з першого, а то і з п’ятого разу. Однак все ж було дуже цікаво. Ми осягали таємничу природу краси танцювальних рухів. І тепер іти з танцем через життя – це наша доля.

Велика подяка і шана педагогам Ларисі Москаленко, Олені Макогон, Наталії Новіковій та Олексію Новікову, які створили умови для того, щоб будь-яка дитина, незалежно від віку та здібностей змогла отримувати професійне відношення до навчання танцю, розвиватись як фізично так і духовно. Окрема подяка всім технічним службам МПК за професійну злагоджену роботу по створенню спектаклю, а також директору МПК Сало А.М.

Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top