Вівторок, 28 січня 2020
Люди Події

Матерів-героїнь вітали та вшановували

Вперше за роки незалежності представниці територіальної громади м.Світловодська отримали звання "Мати-героїня". Управління молоді та спорту Світловодського міськвиконкому оформили всі документи, і в лютому 2009 року, Указом Президента, Н. Коваленко, Н. Білєвій, І. Замишляєнко, Н. Подолян присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".


20 травня у сесійній залі облдержадміністрації відбулась церемонія нагородження багатодітних матерів області державною відзнакою "Мати-героїня" за участю голови облдержадміністрації Василя Моцного, присвячена Міжнародному дню сім'ї. Він привітав усіх жінок теплими словами, подякував та побажав здоров'я, а також вручив їм відзнаки та цінні подарунки.

Учасниці заходу переглянули святковий концерт. На пам'ять всім залишиться фото багатодітних матерів області з головою облдержадміністрації. Свято було теплими і зворушливим.

Неля БРУСЕНЦЕВА,
начальник управління молоді та спорту.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top