^ Реклама ^
ТОП-новини Здоров'я

У Світловодську відновив роботу цілодобовий аптечний пункт Новина з фото

У Світловодську відновив роботу цілодобовий аптечний пункт
З 23 червня у Світловодську відновив роботу цілодобовий аптечний пункт — придбати ліки можна у будь-який час доби, без вихідних.

^ Реклама ^

Про це повідомляє Світловодська міська рада.

Аптечний пункт розташований у приміщенні Світловодської центральної районної лікарні за адресою: вул. Героїв України, 110. Режим роботи: цілодобово, без вихідних.

Як зазначають у міськраді, відновлення цілодобової роботи аптечного пункту стало можливим завдяки ініціативі в.о. директора КНП «Світловодська ЦРЛ» Володимира Літвінова, який очолив лікарню у травні цього року. Розуміючи потребу мешканців у безперервному доступі до ліків, керівництво лікарні доклало значних зусиль для реалізації цього проєкту.

«Відкриття цілодобової аптеки є особливо важливим у невідкладних ситуаціях та для забезпечення належного рівня медичної допомоги населенню», — йдеться у матеріалі міської ради.
У Світловодську відновив роботу цілодобовий аптечний пункт
У Світловодську відновив роботу цілодобовий аптечний пункт
  • Нравится
  • 0







^ Соціальна реклама ^
^ Соціальна реклама ^
^ Соціальна реклама ^

^ Реклама ^

Top