Неділя, 16 травня 2021
Свято

Служба безпеки завжди готова до широкого діалогу

Служба безпеки завжди готова до широкого діалогу25 березня ц.р. з нагоди 17-ї річниці з Дня створення Служби безпеки України в СБУ відбулись урочисті збори.
Із сімнадцятою річницею від дня утворення Служби безпеки України співробітників СБУ привітав Президент України В.Ющенко.
«Переконаний, що потужний потенціал Служби, ваші високі професійні й моральні якості, відповідальність і мужність, вірність честі і присязі завжди будуть надійною опорою в захисті інтересів нашої Батьківщини», – йдеться у вітальному слові Президента України.


«Президент України особисто надав високу оцінку результатам нашої діяльності та визначив пріоритетні завдання: сприяння входженню України до євроатлантичної системи колективної безпеки, протидія проявам сепаратизму і екстремізму, ксенофобії та расизму, боротьба з корупцією, посилення боротьби з контрабандою та організованою злочинністю», – наголосив Голова СБУ Валентин Наливайченко.

Керівник Служби безпеки України висловив переконання, що ефективне виконання цих завдань сприятиме успішному перетворенню Служби безпеки на сучасну спецслужбу європейського зразка, яка захищає власних громадян від глобальних викликів та загроз.

Співробітників української спецслужби тепло привітали представники законодавчої та виконавчої гілок влади, колеги з інших правоохоронних органів.

Прес-центр СБ України.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top